Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Beleuntál már a társkeresésbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleuntál már a társkeresésbe egyedülálló 30-as férfiként?

Figyelt kérdés

Sosincs szerencsém. A Nőknek szexre se kellek.

Kulturált, kedves, udvarias, művelt, olvasott naprakész fiatal férfi vagyok. Régebben futottam is (ma már nem).


Végigmentem a netes tárkeresőkön. Először az ingyeneseken, aztán kifizettem egy hónapot de semmi. Próbálkoztam rámenősen, udvariasan. A legjobb eredmény amit elértem az volt hogy jó fej vagyok legyünk barátok csak, meg ő még nem érez így megy úgy.


Sose volt barátnőm de így 30 felé arra jöttem rá, hogy a nők anyagiasak az evolúció miatt. Arra is rájöttem valószinüleg ronda vagyok és nem vagyok jó parti már csak az értékrendem miatt sem.


Csak a külső számít!!!! És főleg az arc. Erre jöttem rá. Próbálkozhatok én bármivel, ha egyszerűen nem kellek senkinek. Belefáradtam megtörtem: ez egyik profilra az egyik társkeresőn az volt kiríva ronda fiúk minek regisztrálnak. - Na ez a nők hozzálássa a témához.


Megfigyeltem azt is, hogy a nők ösztönösen vonzódnak a primitív, bunkó, emberekhez akik nem rendelkeznek érzelmi intelligenciával sem.

Igazából már teljesen megszoktam az egyedüllétem, a társtalanságot. Barátaim sincsenek már, látva hogy nem kellek senkinek lekoptak, magamra hagytak. Magam birkóztam meg az előttem álló nehézségekkel. Semmilyen fizikai segítséget soha nem kaptam. Az volt a mélypont mikor idegösszeomlásom volt a felgyülemlett problémák miatt. Azóta már leszrok mindent. A napok jönnek mennek, dolgozom. Szabadidőmet próbálom értelmesen eltölteni.


Azt érzem, magamra hagyott mindenki, mert más vagyok mint a többiek külsőre és belsőre is. Nem azt mondom, hogy hibátlan vagyok, nekem is vannak hibáim csak más a hozzáállásom a dolgokhoz. A tömegek, a többiek mintha felszínesek, kistestűek és nagyon ostobák lennének.


Sokszor elegem van ebből az egész rühes életből, mert mint írtam már belefáradtam abba hogy bármit teszek az nem jó a nőknek mert én, én vagyok és nem tudok más lenni. Nekem is van lelkem én is érzek csak valahogy a magyar társadalom a "másságot" nem tolerálja, gyűlöli utálja.

Kimegyek az utcára, ugyan azok a ruhák, ugyan úgy néznek ki a lányok-fiúk. Véleményük nincs csak az hogy Carpe diem meg YOLO. Kiábrándultam a nőkből, de nagyon. Iszonyatosan és tényleg nagyon sok próbálkozáson túl vagyok.


Menthetetlennek érzem a civilizációt, az embereket, a fiatalokat és mindent ezzel együtt hiábavalónak is az életet.



2022. nov. 15. 10:54
1 2 3
 21/22 GFman ***** válasza:
94%

Én sem tartom magam jó pasinak, de azért ilyen-olyan kapcsolat csak összejött az évek alatt,és nem vagyok kitömve pénzzel.Ha élőben nem megy, akkor társkeresőn szerintem még úgy sem fog!Csak 1-2 kép alapján tud dönteni, szimpatikus vagy-e vagy nem.És mivel sokkal több pasi jut egy nőre, mint fordítva, így nyilván megteheti, hogy válogat.Te is csak képeken látod a nőket,Te sem mondod mindenkire, hogy ez is meg az is tetszik....csak külső alapján döntesz, mivel nem ismered.A profil szövegeket hagyjuk, mert azt kamuzik oda mindenki, amit akar.

A magyar társadalomra nem foghatod, mert, akkor az emberek fele egyedül élné le az életét, ha ezen múlna.Magadat kellene kihúzni ebből a depressziós hangulatból vagy utálatból amit most érzel.

2022. nov. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
27%

Miért akarjátok rákényszeríteni, hogy olyan nőkkel legyen aki nem tetszik neki?

Kit érdekel, hogy xy ronda szomszédod (aki neked sem kéne) hogy szedett össze valakit.

Gondolom úgy, hogy nem kellett a kutyának sem és kínjában ráment már minden nőre, egyre lentebb téve a mércét.

2022. nov. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!