Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Beleuntál már a társkeresésbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleuntál már a társkeresésbe egyedülálló 30-as férfiként?

Figyelt kérdés

Sosincs szerencsém. A Nőknek szexre se kellek.

Kulturált, kedves, udvarias, művelt, olvasott naprakész fiatal férfi vagyok. Régebben futottam is (ma már nem).


Végigmentem a netes tárkeresőkön. Először az ingyeneseken, aztán kifizettem egy hónapot de semmi. Próbálkoztam rámenősen, udvariasan. A legjobb eredmény amit elértem az volt hogy jó fej vagyok legyünk barátok csak, meg ő még nem érez így megy úgy.


Sose volt barátnőm de így 30 felé arra jöttem rá, hogy a nők anyagiasak az evolúció miatt. Arra is rájöttem valószinüleg ronda vagyok és nem vagyok jó parti már csak az értékrendem miatt sem.


Csak a külső számít!!!! És főleg az arc. Erre jöttem rá. Próbálkozhatok én bármivel, ha egyszerűen nem kellek senkinek. Belefáradtam megtörtem: ez egyik profilra az egyik társkeresőn az volt kiríva ronda fiúk minek regisztrálnak. - Na ez a nők hozzálássa a témához.


Megfigyeltem azt is, hogy a nők ösztönösen vonzódnak a primitív, bunkó, emberekhez akik nem rendelkeznek érzelmi intelligenciával sem.

Igazából már teljesen megszoktam az egyedüllétem, a társtalanságot. Barátaim sincsenek már, látva hogy nem kellek senkinek lekoptak, magamra hagytak. Magam birkóztam meg az előttem álló nehézségekkel. Semmilyen fizikai segítséget soha nem kaptam. Az volt a mélypont mikor idegösszeomlásom volt a felgyülemlett problémák miatt. Azóta már leszrok mindent. A napok jönnek mennek, dolgozom. Szabadidőmet próbálom értelmesen eltölteni.


Azt érzem, magamra hagyott mindenki, mert más vagyok mint a többiek külsőre és belsőre is. Nem azt mondom, hogy hibátlan vagyok, nekem is vannak hibáim csak más a hozzáállásom a dolgokhoz. A tömegek, a többiek mintha felszínesek, kistestűek és nagyon ostobák lennének.


Sokszor elegem van ebből az egész rühes életből, mert mint írtam már belefáradtam abba hogy bármit teszek az nem jó a nőknek mert én, én vagyok és nem tudok más lenni. Nekem is van lelkem én is érzek csak valahogy a magyar társadalom a "másságot" nem tolerálja, gyűlöli utálja.

Kimegyek az utcára, ugyan azok a ruhák, ugyan úgy néznek ki a lányok-fiúk. Véleményük nincs csak az hogy Carpe diem meg YOLO. Kiábrándultam a nőkből, de nagyon. Iszonyatosan és tényleg nagyon sok próbálkozáson túl vagyok.


Menthetetlennek érzem a civilizációt, az embereket, a fiatalokat és mindent ezzel együtt hiábavalónak is az életet.



2022. nov. 15. 10:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem
2022. nov. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Én inkább a társkeresők teljes betiltása mellett állok. A nőkből és a férfiakból is a lehető legrosszabbat hozza ki. A legnagyobb kárt az átlagos férfiak szenvedik el.
2022. nov. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos kezdek én is így érezni hasonló korban mint te, ugyanakkor én arra gondolok hogy akkor csakazért is bizonyítok. Nem rámenősen a párkeresés terén, hanem a szakmában, karrierben. Akkor legalább élvezzem az életet, ne kelljen folyamatosan nélkülöznöm, és amúgy sem szabad azzal törődni mit gondol a többi ember.


Az alábbi mondatod mit jelent, nem értettem:

"A tömegek, a többiek mintha felszínesek, kistestűek és nagyon ostobák lennének."

2022. nov. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező neked nincs szükséged erre hidd el! Fogadj örökbe egy kutyát menhelyről (ha még nincs kutyád) és vidd kutya iskolába. Sok időt tölts vele. Az lefoglal és nem leszel teljesen magányos se.
2022. nov. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
45%

Természetesen Magyarország és az egész világ tehet erről.


Amúgy ha már az evolúciót írod => nem vagy képes a változásra , és sajnos a "tökéletes" kellemes sem fejlesztetted egy centit sem.

2022. nov. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Egyet értek a 2-essel.
2022. nov. 15. 11:02
 7/22 A kérdező kommentje:
3-as Jav: kis stílűek, csak átírta az auto correktor.
2022. nov. 15. 11:04
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
Vegyel egy jatek konzolt !
2022. nov. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

Nem arról van szó, hogy az ember beleun..

A sok kudarctól elmegy az önbizalmad, és már nem érzed magad esélyesnek senkinél.

Nem kezdeményezel, mert nem látod értelmét.

2022. nov. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
9-nél a pont. Beleunni nem lehet a nők utáni vágyba. Mint ahogy az éhség sem lesz soha unalmas. Viszont ha elég sokszor kudarcot vall az ember, ha elég sokszor elutasítják, ha elég ideig él magányosan, akkor előbb-utóbb valóban elkopik lelkileg.
2022. nov. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!