Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Beleuntál már a társkeresésbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleuntál már a társkeresésbe egyedülálló 30-as férfiként?

Figyelt kérdés

Sosincs szerencsém. A Nőknek szexre se kellek.

Kulturált, kedves, udvarias, művelt, olvasott naprakész fiatal férfi vagyok. Régebben futottam is (ma már nem).


Végigmentem a netes tárkeresőkön. Először az ingyeneseken, aztán kifizettem egy hónapot de semmi. Próbálkoztam rámenősen, udvariasan. A legjobb eredmény amit elértem az volt hogy jó fej vagyok legyünk barátok csak, meg ő még nem érez így megy úgy.


Sose volt barátnőm de így 30 felé arra jöttem rá, hogy a nők anyagiasak az evolúció miatt. Arra is rájöttem valószinüleg ronda vagyok és nem vagyok jó parti már csak az értékrendem miatt sem.


Csak a külső számít!!!! És főleg az arc. Erre jöttem rá. Próbálkozhatok én bármivel, ha egyszerűen nem kellek senkinek. Belefáradtam megtörtem: ez egyik profilra az egyik társkeresőn az volt kiríva ronda fiúk minek regisztrálnak. - Na ez a nők hozzálássa a témához.


Megfigyeltem azt is, hogy a nők ösztönösen vonzódnak a primitív, bunkó, emberekhez akik nem rendelkeznek érzelmi intelligenciával sem.

Igazából már teljesen megszoktam az egyedüllétem, a társtalanságot. Barátaim sincsenek már, látva hogy nem kellek senkinek lekoptak, magamra hagytak. Magam birkóztam meg az előttem álló nehézségekkel. Semmilyen fizikai segítséget soha nem kaptam. Az volt a mélypont mikor idegösszeomlásom volt a felgyülemlett problémák miatt. Azóta már leszrok mindent. A napok jönnek mennek, dolgozom. Szabadidőmet próbálom értelmesen eltölteni.


Azt érzem, magamra hagyott mindenki, mert más vagyok mint a többiek külsőre és belsőre is. Nem azt mondom, hogy hibátlan vagyok, nekem is vannak hibáim csak más a hozzáállásom a dolgokhoz. A tömegek, a többiek mintha felszínesek, kistestűek és nagyon ostobák lennének.


Sokszor elegem van ebből az egész rühes életből, mert mint írtam már belefáradtam abba hogy bármit teszek az nem jó a nőknek mert én, én vagyok és nem tudok más lenni. Nekem is van lelkem én is érzek csak valahogy a magyar társadalom a "másságot" nem tolerálja, gyűlöli utálja.

Kimegyek az utcára, ugyan azok a ruhák, ugyan úgy néznek ki a lányok-fiúk. Véleményük nincs csak az hogy Carpe diem meg YOLO. Kiábrándultam a nőkből, de nagyon. Iszonyatosan és tényleg nagyon sok próbálkozáson túl vagyok.


Menthetetlennek érzem a civilizációt, az embereket, a fiatalokat és mindent ezzel együtt hiábavalónak is az életet.



2022. nov. 15. 10:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
27%
Tudod Jill, az ilyen emberek lelkében van valami, halálos sötét...
2022. nov. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

11-es ez rám nem igaz (szerintem) régen életvidám voltam. Naivan fiatalon versikéket írtam a kiszemeltnek, akkor kezdtem eszmélni mert kinevettek megaláztak miatta.

Ha van si bennem ez kialakult, szépen fokozatosan.

2022. nov. 15. 12:46
 13/22 A kérdező kommentje:
is * jav.
2022. nov. 15. 12:47
 14/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem mert mrgtaláltam a párom.
2022. nov. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
36%

Komolyan rossz volt olvasni, amit írsz. Nem véletlenül nem kellesz senkinek. Egy no leírta, hogy “ronda férfiak miért regisztrálnak”, erre azzal jössz, hogy ez az ÖSSZES no hozzáállása ? Nevetséges vagy. Az ilyeneket, mint te, kilometerekrol kerülik a normális nők.


24N

2022. nov. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
71%

#15


Neked mi a hihetetlen abban, hogy a kérdező nem tetszik a csajoknak?

Igen, számít a külső.

" Az ilyeneket, mint te, kilometerekrol kerülik a normális nők."

Az a baj hogy alapból kerülték, azért lett ilyen, nem pedig fordítva.

2022. nov. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
36%

Érdekes módon elég sok férfit ismerek, akinek meg nem volt kapcsolata és mégsem all így a nőkhöz.

Persze, hogy számít a külső, te tudnál szexelni olyannal, akihez nem vonzodsz?? Ehhez nem kell semmi különleges külsőre, csak legyen benne valami, ami az adott not megfogja.

2022. nov. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
56%
Kedves Kérdező, itt felül kellene bírálni a saját preferenciáidat is. Valószínűleg olyan nőkhöz vonzódsz, akiknél magasabban van a léc. De elképzelhető, hogy szerényebb külsejű lányoknak bejönnél, csak te is arra a kis halmazra lősz, amire mindenki más: a csinos, szép arcú lányokra, akik válogathatnak. Nagyon sok igencsak ronda pasinak van barátnője, felesége. Szerintem igenis van olyan, akinek nem a külső számít. A negatív kisugárzás viszont taszító, az lehúz, elveszi az energiáját a másik embernek is, ha ezt sugárzod, az átjön már a levelezésedből is, lehet, hogy ezért is sikertelen vagy. Amúgy a kutya nem rossz ötlet, nagyon sok szeretetet ad, és alkalmat is, hogy más emberekkel ismerkedj.
2022. nov. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
44%
12 . Mind vidamak voltunk egy idoben , ambiciozus keszseg is meg volt de az evek alatt kihal az emberbol ha nincsennek celjai sajnos. Mi emberek nem az egyhelyben allasra vagy ulesre szulettunk es ezt lehet atvitt ertelembe is erteni.
2022. nov. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
70%

"Csak a külső számít!!!! És főleg az arc"


Nagyon fárasztó már ez a hülyeségetek. Nézzetek már szét magatok körül, csak a jóképű, gazdag ismerőseiteknek van felesége?


Nekem személyszerint egyik szomszédom vagy barátnőm férje sem jön be, mint férfi, van köztük csúnyácskább is, neki akkor hogy a fenébe van nője?

2022. nov. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!