Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők a "saját korosztályomban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők a "saját korosztályomban a férfiak gyerekesek" dolgot hogy értik?

Figyelt kérdés

Főleg egyetemista, néha gimis korú nőktől hallani ilyet. De konkrétan mi a bajuk ilyenkor?


A többi nőnek teljesen oké a vele egykorúval a párkapcsolat, érdekes módon ők nem érzik gyereknek azt aki frissen végzett el egy egyetemet.


Ez milyen hiszti, hogy így szándékosan lealacsonyítja a férfiakat mert azok csak 22 évesek? Miért volnának gyerekek?


Mert ha 32 éves egy férfi akkor az már 300-as IQ val rendelkezik és nem gyerekes?



2022. nov. 15. 09:38
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
79%

#28

Semmi gond nincs azzal, ha valaki 20-25 évesen bulizgat és csajozik, pasizik, én is azt csináltam! Mikor máskor élje ki magát az ember, ha nem fiatalon. Viszont én már 24 évesen beleuntam és komoly kapcsolatra vágytam, meg pár éven belül gyerekre. A 24-26 éves pasik viszont ehhez még nagyon nincsenek készen. Ezért mondtam, hogy inkább választottam harmincast, nem csak azért, mert ő is akar már gyereket, hanem érzelmileg is fejlettebb szinten van, mint egy velem egykorú pasi. De mondom, semmi baj nincs ezzel, csak be kell látni, hogy a nők általában előbb érnek.

2022. nov. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Ed, én pl az a típus vagyok, aki csak úgy nem megy bele egy kapcsolatba. Akkor "jövök össze" valakivel, ha látom benne a jövőt. Ez nem azt jelenti, hogy a 3. randi után már nézegetem a habosbabos esküvői gúnyát, hanem, hogy, ha látom előre, hogy az illető el nem tudnék tervezni, vagy azért mert nagyon máshol tartunk az életben, vagy mert alapvető célok, igények, tervek, normák nem stimmelnek, akkor eleve bele se megyek mélyebben. Minek?

Ahogy elkezdene komolyodni a dolog, valahol az első 5 randi közben fel kell, hogy merüljön a gyerekvállaláshoz, valláshoz, házassághoz, munkamegosztáshoz, állattartáshoz, közös élethez való hozzáállás, stb. Mert ezek ismerete nélkül eleve nem tervezek se röviden, se hosszan. Ha ismerem az ilyen irányú terveit, szokásait, igényeit és azok egyeznek, akkor lehet tovább randizgatni és ismerkedni. Mert ha ezekben eltérés van, akkor úgyse lesz belőle komoly kapcsolat, egy tingli-tangli valami még nem hiányzik, hogy éveket vigyen el. Az meg pláne nem, hogy mély érzelmekkel kelljen kiszállni, mikor x idő után kibukik, hogy rohadtul nem akar gyereket, soha nem fog házasodni stb.

Szóval, ha nem is két randi után, de nagyon hamar bizony előkerül a házasság és a gyerek. Mert ezeknek a megoldása nem kompromisszum kérdése, hanem vagy, vagy. Ahogy rengeteg minden más is, ami muszáj, hogy időben kibukjon, ha nem működne hosszútávon.

2022. nov. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Na ez az, akinek a párkapcsolat a családalapításhoz vezet, annál nincs értelme ismerkedni se olyannal akinek ez nem szerepel a tervei között.

Egyébként ez a cél csak manapság nem magától értetődő, hiszen van alternatíva - ami amúgy legtöbbször csak annyi, hogy van pár többéves párkapcsolat, mire végül megtörténik a családalapítás (néha közös megegyezés nélkül).

Szerintem nem kínos ezt hamar tisztázni, hogy te melyik kapcsolati kategóriára számits.

2022. nov. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 Sunshinedoll ***** válasza:
72%
Dehogynem, egy 30as férfi is tud gyerekes lenni, amit ez alatt értenek az az, hogy a társadalmi elvárásoknak köszönhetően a férfiakra/fúkra sokkal kevesebb felelősség hárul fiatal korukban, mert míg a kislányokat kiskoruktól kezdve nevelik, hogy mit illik csinálni és hogyan, meg ha nem úgy van, akkor sose lesz férjed, addig a fiúknak nagyon gyakran elnézik a baromkodás 18-20 évesen is. Nekem nem egy olyan barátnőm van/bolt, akik 20-23 évesen nagyobb felelősséget és terhet vittek a vállukon, mint a bátyjuk, mert a bátyjuknak ki volt nyalva a s-ggük, hiába éltek külön háztartásban, vagy éppen külön városban, még mindig a szülők főztek mostak rá, a saját anyja vett ajándékot a fiú menyasszonyénak szülinapra a fia nevében, míg a lány, a barátnőm kb. a szüleinek a cselédje volt és mindent magának kellett csinálnia. És ezzel nem azt mondom, hogy ezek a pasik majd hirtelen 30 évesen megkomolyodnak, mert akinek addig ki volt nyalva a s-gge, utána is lúzer marad, de ez az egész "lányok hamarabb érnek" téma csak egy nagy kamu, amit kitaláltak azért, hogy a pasik nyavalyálya felett szemet hunyjunk hogy jajjhátszegény ostoba meg kölyök még :D
2022. nov. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
"gimis korú NŐKTŐL"
2022. nov. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
56%
Nincsen semmi bajuk ilyenkor, de az biológiai tény, hogy a férfiak később érnek. Olvass utána. Egy 18 éves lány úgy gondolkodik, mint ahogy egy 18 évesnek kell, egy 18 éves fiú meg úgy, mint egy 15 éves. Ennyi.
2022. nov. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Éretlenek érzelmileg. Kisfiúként éreznek.
2022. nov. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!