Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők a "saját korosztályomban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők a "saját korosztályomban a férfiak gyerekesek" dolgot hogy értik?

Figyelt kérdés

Főleg egyetemista, néha gimis korú nőktől hallani ilyet. De konkrétan mi a bajuk ilyenkor?


A többi nőnek teljesen oké a vele egykorúval a párkapcsolat, érdekes módon ők nem érzik gyereknek azt aki frissen végzett el egy egyetemet.


Ez milyen hiszti, hogy így szándékosan lealacsonyítja a férfiakat mert azok csak 22 évesek? Miért volnának gyerekek?


Mert ha 32 éves egy férfi akkor az már 300-as IQ val rendelkezik és nem gyerekes?



2022. nov. 15. 09:38
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
27%

Csak megideologizálják, miért jár nekik gazdagabb idősebb.


Szánalmas.

2022. nov. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
89%
Max ha a haverok buli ital drog fontosabb nekik mint terveket szövögetni családalapításra
2022. nov. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
27%

Tisztelet a kivételnek, de egy felsősulis, vagy pályakezdő srác az csóró. Vagy ha van is pénze, mert kap fizut, ő most éli ki vele magát. Most vesz kocsit, most megy a haverokkal Thaiföldre, most ÉL.

Egy 30-40-50+ éves embernek nem ezek a célok, mert ezeken már túl van, vagy ha nem, telik rá, és ehhez jó partner a lány társasága.

2022. nov. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

# 3


értem, akkor a GYEREKES valójában CSÓRÓ-t jelent?


Akkor miért nem ezt mondják?

2022. nov. 15. 09:53
 5/37 anonim ***** válasza:
84%

Van egy barátom, most 24 éves, még egyetemen. Mostmár látom benne a férfit, egy-két éve még gyereknek tartottam. Nem azért, mert fiatalabb volt mint én, most is az, nem azért mert még egyetemista volt, most is az, hanem mert nem voltak tervei, a legfontosabb az volt, hogy új sokszázezres biciklit, meg gamer számítógépet vegyen, amin mehet gyakni a többiekkel. Néha még mindig gyerekes, mikor pl azt ecsetelni, hogy a tudom is én hány száz lóerős benzinzabálóra vágyik, mert az aztán a csúcs és abba menő lenne. De, már látom benne a felnőttet is, mert látom, hogy tervez, hogy beosztja a pénzét, hogy egyetem mellett melózik, hogy tudjon alapokat létrehozni a jövőre stb.

A témák, amik érdeklik az illetőt, ahogy az élethez áll és ahogy az életről, jövőről nyilatkozik, ahogy a pénzhez viszonyul, ahogy megnyilvánul, amilyen kifejezéseket használ, amennyire összetettben kommunikál, vagy gondolkozik, ezek tesznek valakit felnőtté, vagy épp gyerekessé számomra.

2022. nov. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
92%

Azért, mert a gimis és egyetemista srácok nagyrésze még nem a megállapodásról, házasságról, esetleg családalapításról álmodozik, hanem bulizna, kalandozna. (Nyilván vannak kivételek, de szerintem a többség ilyen.)

A férfiak marhára ráérnek de a nőknek véges az idejük, ha családot akarnak.

2022. nov. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
8%
Én is úgy gondolom, hogy csak ezzel magyarázzák, hogy miért kell az idősebb pasi.
2022. nov. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem kell idősebb pasi, és nagyrészt másoknak sem.
2022. nov. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
1%
Általában ez a "nem elégséges egzisztencia" szebb kifejezése.
2022. nov. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
86%
25 vagyok, előző barátom 22, mostani 37. Szöges ellentétei egymásnak, a 37 éves a jó értelemben. És nem azért, mert már van saját lakása, hanem mert napjában 5x felhív (a huszonévesek már nem szoktak telefonálgatni), feladja rám a kabátot, nem nyomkodja a telefont, mikor együtt vagyunk, értelmes, érett, tisztelettudó, nem jár bulizgatni minden hétvégén, nem kell utána pakolgatni stb.
2022. nov. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!