Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők a "saját korosztályomban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők a "saját korosztályomban a férfiak gyerekesek" dolgot hogy értik?

Figyelt kérdés

Főleg egyetemista, néha gimis korú nőktől hallani ilyet. De konkrétan mi a bajuk ilyenkor?


A többi nőnek teljesen oké a vele egykorúval a párkapcsolat, érdekes módon ők nem érzik gyereknek azt aki frissen végzett el egy egyetemet.


Ez milyen hiszti, hogy így szándékosan lealacsonyítja a férfiakat mert azok csak 22 évesek? Miért volnának gyerekek?


Mert ha 32 éves egy férfi akkor az már 300-as IQ val rendelkezik és nem gyerekes?



2022. nov. 15. 09:38
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
62%
Én nem mondtam soha, hogy bárki gyerekes lenne, azt igen, hogy az idősebb pasik helyesek.
2022. nov. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy nem akarnak komolyat kb 30 éves korukig, akkor meg általában nem veszik észre magukat, hogy hogy néznek ki ahhoz képest, aki szóbajöhet náluk. :D


Amúgy én mindig is a korombelieket preferáltam, de volt egy olyan negatív mellékhatása ennek, hogy 50 emberből kb 1 jött el randira azért, mert komolyat is szeretett volna, a többiek általában csak szórakozni szerettek volna, abban meg én nem voltam benne.

2022. nov. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
75%

#12

10-es vagyok, igen tény, hogy a legtöbb 30 feletti már elhízott, igénytelen, az én párom szerencsére kivétel, izmos sportos.

2022. nov. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Kis onbizalmu pasik valaszolgatnak itt nok helyett, hogy "jaaaj csak a penzre vagynak blablabla".

Egy noi valasz akkor: ugy ertjuk legtobbszor, hogy a huszoneves ferfiak nagyobb aranyban elnek "diakeletet", haverok-buli-elj a manak, mig a legtobb csaj komoly kapcsolatot keres, ahol tervezni lehet a jovot es a srac nem szalad el, ha szoba jon a gyerekvallalas temaja peldaul (meg ha csak beszelgetes szintjen is).


A masik noi valszolo fentebb kb ugyanezt irta, de csak hajtogassatok tovabb az elmeleteiteket, hogy minden no aranyaso..

2022. nov. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a gyerekes viselkedés, nem kor(még csak nem is IQ szint) hanem érettség függvénye. Lehet valaki tízen-huszon x évesen is komoly, érett gondolkodású és lehet valaki ennek az ellenkezője akár túl az ötvenen is. Nem azt mondom, hogy nem lehet néha gyerekesen viselkedni, vagy hülyéskedni, mert azt is kell. De ha valaki állandóan komolytalan, gyerekes, és nem lehet vele hosszú távra tervezni, abból köszönöm szépen, de nem kérek.
2022. nov. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
0%

14.


Ne is haragudj, de ez még mindig csak szebben megfogalmazva annyi, hogy "legyen egzisztenciája és reális ambíciói", semmi több.

2022. nov. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
20%

"A férfiak marhára ráérnek de a nőknek véges az idejük, ha családot akarnak."


Azért nem egészen. Ugyanis ha azt a gyereket felnevelni is akarja, nem csak megcsinálni, akkor nekik is ugyanúgy van 40 körül egy határ. 40-45 között a nők is tudnak szülni, afelett meg senkinek nem kéne gyereket csinálni. Férfiaknak sem, főleg hogy jóval alacsonyabb az átlagélettartamuk.

2022. nov. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
16%

De hogyan válhatna egy fiatal srác férfivá, pláne FÉRFIVÁ, ha: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


A saját SZÜLEI csicskítják a srácot, és beszélik be neki, hogy "kevés".

2022. nov. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

#17

Szerintem mindenki értette hogy értem. 40-45 évesen nem lehetetlen szülni, de egyáltalán nem optimális.

2022. nov. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
úgy hogy a korosztály amibe tartoznak gyerekes
2022. nov. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!