Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők a "saját korosztályomban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők a "saját korosztályomban a férfiak gyerekesek" dolgot hogy értik?

Figyelt kérdés

Főleg egyetemista, néha gimis korú nőktől hallani ilyet. De konkrétan mi a bajuk ilyenkor?


A többi nőnek teljesen oké a vele egykorúval a párkapcsolat, érdekes módon ők nem érzik gyereknek azt aki frissen végzett el egy egyetemet.


Ez milyen hiszti, hogy így szándékosan lealacsonyítja a férfiakat mert azok csak 22 évesek? Miért volnának gyerekek?


Mert ha 32 éves egy férfi akkor az már 300-as IQ val rendelkezik és nem gyerekes?



2022. nov. 15. 09:38
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén, ugyan ennyire nem általánosítottam, hogy "MINDENKI" ÉS nem zártam ki a korosztályomat, amikor ismerkedtem, de olyan 23-24 éves korig elmondható volt az, hogy a srácok többsége kevésbé érett, mint a hasonló korú lányok / nők. Ennek sztem a fő okai a nevelésben keresendők, mert a lányoktól jobban elvárják azt már kicsi koruktól kezdve, hogy rendezettek, érettek, gondoskodók legyenek ("mer' az női munka" meg mert egy srác, ha semmi nem jön össze, testfelépítésből adódóan még elmehet nehéz fizikai munkára, a lánynak meg jobban be kell magát biztosítani). Folyamatosan az volt az élményem pl. gimiben, hogy ameddig a lányok egymás között komolyabb témákról beszélgettek, olvastak, addig a srácok tö9bbsége még 17-8 évesen, nem lepra szakmunkásképzőben is) rohadt almával me takonylabdával, papírgalacsinnal dobálja egymást... 22-23 éves korra meg sokkal több a feszt' csajozó, drogozó, ivó, partiállat srác mint hasonló nő.
2022. nov. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
70%

Én ezt tapasztalom 29 vagyok amikor 20 voltam a korombeli lányok idősebbre buktak, most meg minden 20 év körüli csaj azt írja , hogy az idősebbeket szereti.

Mondjuk letojom most is korombelit keresek.

2022. nov. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
A nők szerint az a gyerekes, aki nem tervez hosszú távra karriert, lakhatást, családot, sőt nyugdíjat, hanem csak élvezni akarja az életet, nőzik, haverokkal lóg, és/vagy valami hobbiba van belegárgyulva.
2022. nov. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
#23 és kapcsolatra miért akarnánk olyan pasit, aki nőzik, iszik, bulizik és a haverok az isten, a barátnő meg le van szarva? Az ilyenre jogosan lehet mondani, hogy gyerekes, ez nem sértés, csak még nincs kész elköteleződni és felelősséget vállalni. Élvezze nyugodtan az agglegény létet, de ne lepődjön meg, ha nem ilyennek akar egy nő szülni.
2022. nov. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
53%

24.


Azért óriási a különbség egy futó kapcsolat és a "neki szülni" végletek között.

2022. nov. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
#25 én személy szerint soha nem kezeltem egy kapcsolatot futóként. Mindig olyannal jöttem össze, akivel el tudtam volna képzelni családot is. Ha nem tudtam volna, akkor minek együtt lenni?😅Én inkább voltam szingli, ha nem akadt megfelelő társ. De biztos vannak, akik fűvel-fával összejönnek unalmukban.
2022. nov. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy értik, hogy nem akarnak elköteleződni. Nem afelé törekednek, hogy a kapcsolat elinduljon egy közös élet felé, hanem csak úgy élnék tovább a legényéletet "extrákkal".

Ez - szelsőséges eseteket kivéve - független az anyagi erőforrásoktól. Sok csóró is megtáltosodik, csak hogy előteremtse a maga részét, hogy legalább egy közös szoba bérlés összejöjjön. Láttam ilyen párokat, mert ilyenekkel laktunk. Aztán együtt már többre képesek.

De sok srác 25 előtt nem szívesen adja fel a kényelmes "gyerekstátuszt", mivel amúgy sem siettetné a közös életet, ami házasságba/családba fordulna idővel.

2022. nov. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
24. Persze. Én nem ítélkezően írtam, csak tényszerűen szándékoztam, hogy mire mondják, hogy gyerekes. Huszonévesen szinte természetesen kevés férfi van, aki családot akar alapítani. Már az nagy szó, ha valaki 18-20 évesen olyan továbbtanulást választ, aminél megnézi, hogy majd önmagát hogyan tudja fenntartani és utána nem kényszerpályán van. És persze a másik véglet is igaz, hogy az életet meg élvezni IS kell, és ez annak az ideje, mert mikor máskor? Nem kell egyetemistaként még önostorozó aszkéta tudatosságba menekülni. Kellenek a barátok és a hobbik is. Később is, csak szépen tolódnak az arányok. De elég kevés ember van, aki "ekkora korában" már felnőtt így értve. Szerintem a nők között is több, aki 25 alatt ugyan lehet, hogy az érzelmek miatt már szeretne fészket rakni, mert óvódásként is papás-mamást játszott és palotát rajzolt magának, de egyedül perszehogy nem menne neki, aztán ezt rátestálja, hogy de a férfi viszont legyen okosabb (azaz felelősségteljesebb és gazdagabb), aztán meg ha nem volt az egyikőjük se, akkor a királylányos terveivel mehet vissza a mamájához a gyerekszobába babázni. Ez igazából ugyanannyira gyerekesen felelőtlen, mint bulizni. Most persze tisztelet a kivételnek, de szerintem a tipikus egyetemistáknak még a fenekén a tojáshéj, akár férfi, akár nő és ez normális. Sajnos a családalapításhoz szükséges ideális biológiai kor, a pszichológiai kor és pláne az egzisztenciális feltételek nem feltétlenül vannak egyensúlyban. Nem véletlen hát, hogy a KSH szerint a nők többsége végül 27-28 éves kor között szüli az első gyerekét. Kár a férfiakra nincs ilyen adat, de gyanítom, ott pár évet rá lehet rakni. (És természetesen még akár 40 felett is vannak bármiért egyik párkapcsolatból a másikba sodródó nők és férfiak. És azt is el lehet fogadni, ha valaki így érzi jól magát, amíg nem sért ezzel mást.)
2022. nov. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
19: De, értettem. Viszont apának lenni sem az az ideális életkor.
2022. nov. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%

26.


Én nem egészen erre gondoltam, hanem arra amikor monogámok már, de nem "két randi után már a gyerekvállalás és az esküvő a téma" szint, ami sokaknál itt ránézésre így megy.

2022. nov. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!