Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mennyit csökken a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyit csökken a szemetekben egy lehetséges partnerjelölt férfi értéke, ha kiderül, hogy kicsi a "szerszáma"?

Figyelt kérdés

2022. nov. 12. 07:52
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
11%
10. :D Hát én pont nem ezt tapasztaltam! Egyébként meg egy átlag nő is benyel olyan vastag dolgokat, hogy egy szimpla 18/5-ös farok elveri benne a déli harangszót! Ezt onnan tudom, hogy a méretem az pont olyan, és az elmúlt három évben 5 barátnőm volt, és olyan volt mintha a levegőt dugtam volna. Konkrétan semmit sem éreztem, holott nem "elhasznált" vagy szült nőkről beszélek.
2022. nov. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
80%
Ha komplexusos és frusztrált miatta, akkor nullára. Ha viszont nem az, akkor nem csökken.
2022. nov. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
88%
Nálam ettől nem csökken...A csóróság, a tanulatlanság, az "anyucipicifia" magatartás az, ami nullára csökkenti az érdeklődésemet.
2022. nov. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
97%

11es, te nagyon tájékozatlan:D Pont egy szült nőnek mondod, akinek két ujja sem fér be egymás mellé(és nem azért, mert szűkebbre varrtak..), és "elhasznált", több, mint 10 partnerem volt már:)


Amikor izgalomban van egy nő, könnyebben tágul, talán ez lehet a "gond" nálatok, meg ugye eleve adottság is, ki mennyire tág. Én pl szűk voltam mindig is, gyerek után is, partnerek után is, de nem hiszem, hogy bárkiben harangoznál, esetleg csak minimálisan tágabbak és felizgulnak. Nem létezik, hogy harangozol bennük 5 centivel, meg úgy alapvetően magától nem tágul 5 centis átmérőre a hüvely bejárata:D


Szerintem még nem láttál nőt, de ha mégis, sajnálom őket rendesen.. Fotózzad már le, ha olyat látsz, hogy egy vagina 5 centit ásít magától.. :)

2022. nov. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
19%
14. Miért akarsz megcáfolni? Nem láttam még nőt? :D Akkor kérdezz meg férfiakat a témáról. Mindegyik arról ábrándozik, hogy jó szűk legyen. Szerinted miért? Azért mert egy 14cm-es "átlag" farok lötyög bennük. Az 5cm szélességű farok sem egy olyan extrém méret, amit akár egy átlagos nő ne tudna benyelni ott lent. Én inkább azon csodálkozok, hogy mégis mekkora lenne már az a méret, amit megéreznének. 160-165cm/50kg-os nőkbe úgy elveszik a farkam sec-perc alatt, hogy sokszor már nekem kínos. Nem igazán láttam hogy annyira kellemetlen vagy fájó lett volna nekik. Mint mondtam, nincs szükségem személyeskedésre, ha bunkózni akarsz, arra keress mást. Én leírtam a SAJÁT tapasztalataimat, semmi érdekem nincs azzal kapcsolatosan hogy kamuzzak! Lenne értelme?
2022. nov. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
85%
Fiúka, mi nők vagyunk, jobban ismerjük a női testet, mint te valaha is fogod, nem fogsz tudni meg győzni minket a tudatlanságodról:D
2022. nov. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire kicsi az a szerszám és attól függ, hogy mit igényel az adott nő. Minden attól függ...Nálam például, ha megtudom, hogy kicsi a szerszám, akkor az én szememben legalábbis biztosan megszűnik partnerjelölt lenni az adott pasi, de ezzel nem minden nő van így.
2022. nov. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
78%
Mégis hogy derülne ki? Ha mondjuk közölné hogy mekkora akkor akármekkora is lenne, nullázódna az esélye.
2022. nov. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
81%
#15 igen, mert nyilván a férfiaknak olyan k rva sok fogalmuk van arról hogy mi jó a nőknek. Hidd el, ezt a nők jobban tudják. Amúgy meg azokból a hülyeségekből amiket írsz, igen, úgy tűnik nem láttál még nőt.
2022. nov. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%

Tehát gyk-s nők. Eléggé bunkó és lekezelő módon nyilatkoztok, majd egymást váll veregetve felpontozzátok! Én nem voltam sem arrogáns, sem lekezelő, úgyhogy ezt a stílust ne erőltessétek már. Elmondtam a tapasztalatomat, nem kell nagyképűen reagálni, meg közhelyekkel jönni hogy a nők teste, meg nem láttam még nőt! A nő teste semmivel nem különb mint a férfi, ha már itt tartunk. Te ismered a tiédet, én meg az enyémet. Neked van tapasztalatod vele kapcsolatban, nekem is az enyémmel.


i nők miért veszitek alapnak a tiszteletet, ha PONTOSAN ti nem adjátok meg? Lehet velem nem egyet érteni, de nem ilyen alpári bunkó stílusban és személyeskedve! Az meg a csúcs, hogy még fel is pontozzátok egymást, bizonyítva hogy ez az, rúgjunk bele a férfiakba, mi vagyunk a nők, mi ezt megtehetjük büntetlenül.


Tehát itt van:


"Fiúka, mi nők vagyunk, jobban ismerjük a női testet, mint te valaha is fogod, nem fogsz tudni meg győzni minket a tudatlanságodról:D"


"#15 igen, mert nyilván a férfiaknak olyan k rva sok fogalmuk van arról hogy mi jó a nőknek. Hidd el, ezt a nők jobban tudják. Amúgy meg azokból a hülyeségekből amiket írsz, igen, úgy tűnik nem láttál még nőt."


Csak objektívan: hol voltak ezek a válaszok hasznosak a kérdéshez?

A személyeskedés, a beszólogatás mióta ér felpontozást? Vagy ezektől a felpontozásoktól lehet jó sok százalékot kapni? Tehát tapadjunk rá egy férfire, majd írjunk egy lekezelő, személyeskedő, de a férfit támadó kommentet, és gyűjtsünk be vele minél több felpontozást? Mert itt ez megy? Ja, nő olt le férfit? Megy a zöld! Ja, a férfi mond valamit? Megy a piros. Innen gratulálok hozzá, igazi erős, okos, intelligens személyekre utal!

2022. nov. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!