Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi kudarc, próbálkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi kudarc, próbálkozás után, illetve hány évesen érezheti azt jogosan egy férfi, hogy egyedül fog maradni egész életére?

Figyelt kérdés

2022. nov. 9. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
50.évtol kb
2022. nov. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7%
Szűz (vagy csak prosti által nem az) 25 évesen ? Akkor már elment neki a hajó.
2022. nov. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Szubjektív, de ezt mindenki érzi magának. Általában ilyenkor ugrik meg jelentősen a fogyasztott alkohol napi mértéke.
2022. nov. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A 2. válaszolót megcáfolnám, mert személyesen ismerek olyat, aki 26 évesen feküdt le először nővel (ingyen) és magának intézte az ismerkedést, és onnantól, több szexuális kapcsolata is volt nem prostituáltakkal.
2022. nov. 9. 19:26
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az arány számít, mint a mennyiség. Illetve a kettő együttese. Meg az, hogy validálja a külvilág számodra, hogy egy rendes, kedves, helyes ember vagy és előbb-utóbb megtaláld a párod.


Mert ha megmondják, hogy ronda vagy, akkor tudod, hogy az vagy. De ha "nincs veled semmi baj", akkor nem tudsz mit kezdeni vele.


Ha megmondják, hogy ilyen meg olyan viselkedésbéli dolgaid vannak, amikkel elrontod a vonzalmat, akkor tudsz rajta javítani. Ha csak állandóan belekötnek valamibe, hogy ezért meg azért nem vagy jó, de amúgy ezek az emberek mindenféle selejtekkel összejönnek, akik vonzóbbak tőled, akkor maximum becsicskulni tudsz.

2022. nov. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%

Biztos sokaknak nem fog tetszeni de...


Próbálkozz be mindenféle nőnél, csak próbából, szépnél kevésbé szépnél, túlsúlyosnál, vékonynál, zárkózottnál, világi életet élőnél....


Az pedig egy baromság, hogy a fizetéssel jönnek..nem tudom de ez sosem volt téma ismerkedésnél amúgy sincs köze hozzá. Szóval ne beszélj arról, hogy mennyit keresel.


Aztán légy változó természetű, legyél vicces, legyél komoly, legyél kedves legyél szigorú.


Próbálj ki neten ismerkedni, próbálj élőben ismerkedni mint akár bevásárlóközpontok, próbálj neten, edzőterem ahol sokan megfordulnak.


Elsőre nem kell azt sem mondani , hogy konkrétan hol laksz, mond h saját lakásban, mond, hogy albérletben, mond valakinek , hogy otthon.


HA! Egyik módon sem jön össze semmi, és mindent megtettél, akkor törődj bele, hogy elképzelhető, hogy egyedül fogsz maradni.,

2022. nov. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Én 25 éves kortól éreztem, nem baj, majd 30 felett amikor lenyugszanak a nők, vállasztanak jólkereső férfit.
2022. nov. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak az meg milyen kapcsolat? Vettél magadnak egy nőt?
2022. nov. 10. 16:28
 9/12 anonim ***** válasza:
28%

És az milyen kapcsolat ha a magassága vagy az izmai vagy a képzettsége miatt van egy pasival?

Vagy mikor férfiak azért vannak egy nővel mert szép, és ennyi?

Van ilyen bőven.

2022. nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23%
Valamit nagyon szarul kell csinálni hozzá, én most 55évesen regisztráltam facebook tarskeresőre és kb ragadnak rám a 45+os hölgyek, minden nap rámír 1-2, néhányat már fel is próbáltam.
2023. márc. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!