Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az emberek csak végletekben probálkoznak?

Figyelt kérdés

Vagy az van hogy semennyire nem akarnak megállapodni, hanem csak szexkapcsi. Vagy az hogy csak a tökéletessel akarnak leállni. Attól picit más se jó. De ha egyszer senkivel nem próbálkozik, akkor honnan tudná az ember mi a jó?

E szempontból az se csinálja jól aki az elsővel éli le ez életét. ( bár ők általában boldogok így)

Sokan egyszerűen nem is ismerik a saját igényiket.


Nem kizárólagos, és sokakra nem vonatkozik. Általánosítás, mondani se kell. De szerintem van ilyen jelenség. Az érdekelne mi a véleményed a témáról?



#ismerkedés #próbálkozás #Saját igények
2022. jún. 2. 05:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A szerelemnek parancsolni nem lehet.

Ha az első ember az, aki mellett érzed hogy képes vagy magad lenni, akkor vele maradsz.

Aztán lehet a sors máshogy hozzá és más mellé kerülsz.

Én sokáig nem akartam megállapodni a toxikus kapcsolataim miatt ...

Már azon voltam, hogy nem is szeretnék senkit, de akkor jött a párom hogy "Hello, szia, én egy olyan fiú vagyok aki törődik a másikkal és mindent odaad neki." Pont amikor tényleg elhatároztsm hogy nem kell más. Érdekel fordulatokat hoz az élet.

Nem azt mondom hogy nem jó megállapodni az első szerelemnél, de jó egy kicsit tapasztalni, tudni hogy mire vállalkozik az ember.

Sok házasság azért megy tönkre mert nem igazán ismerik egymást a párok. 😅😅

2022. jún. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mathus ***** válasza:
100%
a kérdésre: a szexkapcsolatban is a maximumot várják el, meghogy minden másodpercben az történjen/ne történjen amit elvárnak, csak nem érzelmi oldalról. kellő önismeret és stabil énkép híján sem az érzéseiket nem tudják megfogalmazni, sem azt hogy mit szeretnének adni(semmit)/kapni(mindent), aztán rögtön az első alkalommal, ha pontról-pontra nem az történik, amit elvárnak, akkor lelépnek, és jöhet a következő. az altruizmus a "rabszolgák vallása" szerintük.
2022. jún. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mathus, tapasztalat? Lol:)
2022. jún. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mathus ***** válasza:

#3: az itteni válaszokból szűrtem le. olyan itt mint a magic:arena

"draw a new dude, drop the old one, and mill three relationships"

2022. jún. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mathus


Aki ilyen lányt talál, akinek nem jó, ha máshogy történik mint akarja, az így járt.

Minden téren. Persze, én is eléggé önfejű vagyok, de csak ésszerű keretek között.

Szexkapcsolatba meg aki belemegy, vállalja a következményeket.

Semmi érzelem, semmi kötődés, viszont vannak dolgok amiket mindkettő fél elvár. Mondjuk szerintem az már kérdés se kellene legyen, hogy "Na, elmentél?" .

Nem egy férfi - köztük a kedvenc írom is - azt vallja, ha egy nőnek nincs orgazmusa -persze nem minden szex alatt kötelező, de illik- az nem a nő hibája, hanem a férfié. :)

2022. jún. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ehhez hozzá tudnám fűzni hogy nem minden nő képes orgazmusra, de úgy tudom tanulható. Ez nem csak maguk, de az ex partnereik hibája is lehet, esetleg tulsagos stressz, megfelni akarás, stb.

Itt is kettő feléről lehet említést tenni, vaginális és klitorisz (azt hiszem így írják?), Külső ingerléses orgazmusról.

Minden nő más és más, így nem mondom azt hogy valaki csak erre vagy arra képes. A nők 10-30%-a képes mindkettőre, talán.

2022. jún. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Csak a Sith-ek gondolkoznak végletekben!
2022. jún. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Mindenki érzi belül hogy milyen embert akar maga mellé, vagy a beszélgetés alatt derül ki hogy van egyezés vagy nincs. Ha én megismerek valakit akiben nagyjából minden megvan, de mégis azt érzem hogy valami mégsem klappol akkor nem folytatom, mert minek. Tegyük fel hogy megismerek valakit aki úgy tűnik hogy jó társ lenne, nem egy hím soviniszta, egyeznek az értékrendek, nézetek az életről, családról, de humora nincs, nem látom benne a férfit és nem tesz boldoggá, akkor gondoljam azt, hogy oké nem baj, élek vele így is hogy nem érzem azt amit kéne? Akkor mindig lesz valami amit hiányolok és nem érzem teljesnek.
2022. jún. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
38%

Sokan kapcsolatfüggők, az önismeret- és egyedüli stabilitás megtalálása helyett inkább foggal-körömmel keresik azt. Szintén emiatt (is, nem csak!) leparkolnak és véglegesnek is tekintik.


Akik pedig a szexkapcsolatokig mennek, azok vagy nincsenek túl az exükön és ezzel palástolják, vagy túlzottan maximalisták és senkibe nem látnak többet ennél. Valahol álomvilágban élnek.


Ez mind személyes vélemény és nem ténymegállapítás. Az pedig tényleg nagyon frusztráló, hogy nincsenek átmenetek és alig adnak időt az emberek a másiknak. Ha nem omlik le az első alkalommal a plafon, akkor már kb. vége, holott ki tudja, lehet épp rossz napja volt vagy valami más miatt depizett és elvonta a figyelmét.

2022. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!