Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hanyadik randi után érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik randi után érdemes sexel próbálkozni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 10. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Nincs randihoz kötve, vonzalomtól függ.


Én a legutóbb az első randin már a nő ágyában voltam. Amint találkoztunk, megcsókoltuk egymást, és már vitt is haza.



Ne kösd szabályokhoz a dolgokat. Az a lényeg, hogy a nő mennyire vonzódik hozzád.

2022. máj. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Emberfüggő , hogy kinek mikor. Vannak akinek 1 perc, 1 óra, 1 hét, 5 randi, 1 hónap, 1év stb. Ha tetszik megvárod, hogy neki kényelmes legyen és tudtodra fogja adni, hogy most már próbálkozhatsz.
2022. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Nincs ilyen. Próbálkozni semmikor nem érdemes. Érezni kell, ha kölcsönös a dolog.
2022. máj. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3%

Javítom:


Nincs ilyen. Próbálkozni semmikor nem érdemes. A lány dugni fog veled, ha tetszel neki.

2022. máj. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem is randiztunk tulajdonképpen, mikor szexeltünk. Előbb jött a fizikai vonzalom, aztán összejöttünk.
2022. máj. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%

5: Amikor én szexeltem, az is ilyen volt kb. Ebből is látszik, hogy a modern nő könnyen adja magát, ha olyan pasi érkezik.


Aki eljut a harmadik randiig, az nem csak lúzer, de mellé egy papics gerinctelen szemétláda is, aki hozzájárul a jelenlegi helyzethez.

2022. máj. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 tamsin540 ***** válasza:
100%

Nem érdemes várni arra a szexre, amire a nő a férfit megvárattatja.

7-8. randinál a szex nem lesz olyan, mint amikor a nő az első randin lefekszik a férfival.

2022. máj. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Ebből is látszik, hogy a modern nő könnyen adja magát,"


Ebből látszik, hogy a mai férfi könnyen adja magát, azonnal képes dugni.

2022. máj. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
idi.....ta
2022. máj. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7: Ott az igazság. Igazából lehet, hogy ezért is vagyok incel. Párszor már megtapasztaltam, milyen az első nap lefeküdni egy nővel, akinek valóban tetszem szexuálisan és nem tud ellenállni nekem. Ezután minden más kamu.
2022. máj. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!