Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 30 éves koromig nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 éves koromig nem volt barátnőm, szűz vagyok és még csak csókig sem jutottam el soha, akkor már szinte biztos hogy ez örökre így is marad?

Figyelt kérdés
2022. okt. 30. 16:54
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%
Incel voltam 3 évig fiatalabb koromban. Utána viszont évekig voltak egyéjszakás kalandok, most pedig feleség. Így a kurzust az itteni incelekre tudom személyesen szabni.
2022. okt. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

A #11-esen is felrohogtem. A normalis pasik kozul mind foglalt, de lehet bombazo csajod, mert ok nem foglaltak, hanem a 30 eves incelek kozeledeset varjak tulkon ulve :)



38F incel

2022. okt. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
En is 30 leszek egy hónap múlva, és nekem sem volt sokáig barátnőm. Aztán pár hónapja megismertem egy 42 eves nőt és szerelmes lettem bele. Mai napig együtt vagyunk. Szerintem probalkozz te is idosebekkel ilyen 40-45 év közötti nőkkel akiknek nincs gyerekük se férjük így "szabadok". Tuti lesz esélyed náluk. És azért jól is néznek ki a 40 es nők.
2022. okt. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%

"És azért jól is néznek ki a 40 es nők"



[link]



38F incel

2022. okt. 31. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

#9


Mondjuk ezzel csak adsz neki még egy pofont. Nekem is óriási problémát jelentett a beilleszkedés gyerekként, alapvető társasági szabályokat nem értettem meg.

Sokat jártam pszichológushoz, illetve fejlődtem azóta.

Elutasítom még csak a gondolatát annak, hogy nekem lefőtt volna a kávé. Arról nem is beszélve, hogy sokszor az iskolai barátságok sem tartanak ki.

2022. nov. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
25-os. Pedig igy van, lefott a kave. Tisztelt a kivetelnek. Ugy latszik te a kivetel szeretnel lenni, ezert komolyan dolgozol rajta. Ez a jo hozzaallas, remelem sikerulni fog kitartanod, amig elered a celod. Vannak tobben is, akik mar leirtak, hogy mit es hogyan tettek, hogy olyan fejlodesen menjenek keresztul, amivel elerik a megfelelo erettseget. Szerinted mit tanult ebbol a nagy atlag? Semmit. Aki sirankozik, az legtobbszor nem is akar tenni semmit. Amelyik kutya ugat, az nem harap. Aki csondben teszi a dolgat es arra fokuszal, hogy jobb ember legyen, annak lesz sikere.
2022. nov. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

#26.


Én siránkoztam? Hol?

2022. nov. 3. 13:13
 28/30 anonim ***** válasza:

#26


És akkor most mit tegyen fel a kérdező? Akassza fel magát?

Ez a baj az ilyen válaszokkal...

2022. nov. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Azt kell eszrevenni, hogy ugyanazok a koroket futjatok. Nem szeretnek a lanyok. Valtozz. Nem valtozok, fogadjanak el. Es felteszitek ugyanazokat a kerdeseket random evszamokkal. Ha annyira keresne a lehetoseget a valtozasra, mar egy halom ilyen kerdest visszaolvasott volna, ahol voltak javaslatok. De nem, inkabb kiir egy ugyanolyan egyenkerdest, ahol a szanalommorzsakra epedezik. Nincs ingyenebed. Ha not akarsz, akkor fejlodj es fejezd be a szanalom utani loholast. Az, hogy az ezt megelozo 234523452345 ugyanilyen kerdest nem te irtad ki, az ocska kifogas, kihasznalod, hogy a moderatorok nem teszik a dolgukat. Ettol fuggetlenul atlatszo es szanalmas. Tudjuk, hogy a sikertelenseged oka onmagad vagy es az is maradsz. Kit akarsz atverni?
2022. nov. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi sincs veszve 30 évesen, ne add fel sok rendes szingli nő màszkál még a mi korunkban.Én is nehezen talàlok barátnőt pedig màr volt , meg kalandom is volt màr. Viszont úgy érzem fejleszteni kell magamat e téren. Ez is egy folyamatos tanulàs mint ahogy az élet bàrmely màs területén is szokott lenni. Online szàmos ismerkedős, önfejlesztős program van egy 15-20 ezret megér belefektetni ilyenekbe vagyis magadba ha úgy nézzük. Sok sikert :)
2022. nov. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!