Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 30 éves koromig nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 éves koromig nem volt barátnőm, szűz vagyok és még csak csókig sem jutottam el soha, akkor már szinte biztos hogy ez örökre így is marad?

Figyelt kérdés
2022. okt. 30. 16:54
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
97%
He haverkam ne keseredj el nem csak te vagy igy, kepzeld a 10/10-es palik is bafekek. Ki lehet tunni a szingli pasik kozul, mert aki normalis pasi annak van mar baratnoje, a tobbi luzertol, stilussal es jobeszelokevel lehet kitunni (kulso megfog belso megtart) akkar bombazo csajod is lehet ha jolkevered a paklit, mert mindenki kepes ra!
2022. okt. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tanulj meg kommunikálni. Egy nem egy veleszületett, hanem tanult képesség. 450eből futja még kommunikációs képzésekre is.
2022. okt. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
28%

Lefőtt a caffe


28/N

2022. okt. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
3%
13 anyu🥹
2022. okt. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
55%
Ha 30 évig kibírtad csók szex es kapcsolat nélkül akkor nincs is rá szükséged…
2022. okt. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
74%

Én is azt javaslom, hogy járj emberek közé, tanulj meg normális emberként kommunikálni, mert ha egy embert se találsz, akivel jól el tudsz beszélgetni, ott bizony veled van a probléma.


Általában szenvedély betegeknek van ilyan nehézsége, például számítógépes játékok. Az emberekkel való beszélgetést unalmasnak látja és várja végre gép elé üljön, mert sokkal nagyobb dopamintermelést okoz.

2022. okt. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

#16.


Van sok témám, sokminden érdekel amiről el tudnék beszélgetni másokkal és szerintem vannak értelmes meglátásaim is… De mégis, ha beszélgetek valakivel, mindketten feszengünk. Emiatt pedig elkerülnek… Nem tudom, hogy mi okozza ezt.

2022. okt. 30. 20:04
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Barátságok nem épülnek egyik pillanatról a másikra és nem is lehet siettetni. Írásodból úgy tűnik, mintha mindezt azonnal szeretnéd elérni, amint valakivel egy közegben vagy minden gördülékenyen, lazán menjen, miközben magad is feszengsz.


Ez nem így működik, légy laza, ne legyenek hatalmas elvárásaid, próbáld jól érezni magad, vedd észre a kis dolgokat!


Valószínűleg valami miatt neked kimaradt a szocializálódás tini korodból, így azt be kell pótolni, ami a korod miatt extra erőfeszítést kell tenned. Keresd mások társaságát, fogadj el olyan programot is, amihez nem feltétlenül van kedved, keress új programokat, ahol eddig soha nem voltál és van lehetőség más emberekkel interrakcióba kerülni. Ha oda teszed magad, idővel változni fog!

2022. okt. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok (F 45).
2022. okt. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

"Valószínűleg valami miatt neked kimaradt a szocializálódás tini korodból, így azt be kell pótolni"



Incel forumokon is lehet szocializalodni :)



"Ha megfizetsz, akkor átadom neked a tudást amivel akár egyéjszakás kalandokat, de akár egy nagyon szerető párt is szerezhetsz"



Ez a PUA szar mar kb. 15 eve lejart lemez.....



38F incel

2022. okt. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!