Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan szedjek fel férfit ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan szedjek fel férfit ha munkahelyen nincs utcán meg hiába ismerkedem, társaságom meg nincs eljárni sehova?

Figyelt kérdés

Tarskeresőkön meg nem sikerult?

Itt meg arctalan nem fogok.


2022. okt. 30. 06:51
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:

Nekem fordítva mondták

Hogy a normalisaknak a legnehezebb a pártalálás.

2022. okt. 30. 19:36
 42/51 anonim ***** válasza:
60%
40es vagyok. Na kiraly akkor itt egy pelda a normalis ferfire, mert en is szingli vagyok.🤣🤣 problema megoldva🤷‍♂️
2022. okt. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
Meg aki nem is akar igazán na annak milyen nehéz....talàlni...
2022. okt. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:

Nekem nincs magasan a léc.

A munkahelyem mellett van egy másik munkahely, ott a portás bratyizik velem.

Felcigany kövér 40 es és messzirol virít róla hogy max meghuzna a wc ben. Vele kéne foglalkoznom?


Nem nekem van magasan a lécem.

A ferfiak akik szembejönnek az életben és neten, azok nem ütik meg csak az alap minimumot sem.

Ha ez nem sikerul megérteni és engem hoznak ki hibásnak, akkor ez van.

2022. okt. 31. 05:37
 45/51 anonim ***** válasza:
Az is vicces, hogy az exed mérgelődik rajta, hogy a másik exeddel is kefélsz...
2022. nov. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:

A másikkal nem tartok kapcsolatot.

Nagyon ritka az ha szóba állok vele. Legutobb küldött vmit és féltem hogy fenyegetőzik és nem tudtam letölteni ezért felkerestem és átküldte másik platformon es egy cuki kép volt. És megbeszéltük hogy nem fenyeget, nem tervez bosszút de vár vissza, és nem érti miért látott engem a másikkal kocsiban (a masik az akivel tartok kapcsolatot "kényszerből" mert nincs pasi aki udvarolna tetszene vagy egyáltalán ismerném, vagy hozná az élet, mégcsak "crush-om" sincs)

2022. nov. 1. 14:01
 47/51 anonim ***** válasza:
Budapesten laksz?
2022. nov. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:

Csak leirom mekkora mákom van!


Szoval a 40 es felcigo portással ahogy bratyizom kínomban, kiderult rola hogy van 2 kocsija igy ra is tudtam ugrani arra hogy kiadhatná nekem bérbe az egyiket, meg beszéltuk hogy elmegyunk majd kocsmázni vagy valami, erre ma mi tortenik? Megjelent egy volt osztalytarsammal(extra helyes es szingli) hogy ő is ott dolgozik es mar szervezodik is hogy hármasban megyunk majd szórakozni de lehet még a tobbi osztalytars is majd osszejon vagy épulnek tovabb a kapcsolatrendszerek!

A helyes sracnak valszeg úgy sem kellenék, de legalabb lesz tarsasagom lassan élni is.

2022. nov. 3. 10:11
 49/51 anonim ***** válasza:
Ne eld bele magad kicsi lany.
2022. nov. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:

Jozsi bácsi.

Nem érti a betűket.

Siman el lehet velük mászkálni, ezen felül már van újabb nekem nem tetsző férfi is a munkahelyről, aki lehet megint jó lesz kapcsolatrendszerek építésére társasági életre.

2022. nov. 3. 19:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!