Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A munkahelyén (üzlet) vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkahelyén (üzlet) vagy interneten vegyem fel a kapcsolatot a lánnyal?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akivel régen (gimi 10.osztály) kavartunk, de semmi komoly nem volt.

Minap láttam, hogy melyik üzletben dolgozik, és arra gondoltam, hogy esetleg megérne egy próbálkozást, ismét megtetszett.

A kivitelezés mikéntjére irányul a kérdésem: Facebookon vagy élőben (pl.a munkahelyén - egy kisebb élelmiszerüzlet eladója) kezdeményeznétek?

Illetve ti milyen szöveggel metódussal nyitnátok, hogy természetesnek tűnjön a dolog?

Ha jól tudom szingli, de már nem vagyunk ismerősök Fb-n (sok embert töröltem, akikkel nem beszélek régóta, így már régebben őt is).



2021. szept. 30. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Így hogy ismered, csak odamész egy "szia xy, rég láttalakkal" és megkérdezed hogy van, mióta dolgozik ott és egyebek. Ha nem lát szívesen, az lejön majd egyből.


Az fb alapból f-s, ráadásul még törölted is az ismerőseid közül.

2021. szept. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lazy Lover ***** válasza:
64%
én meg várnám munka után és elhívnám randira vagy válts vele vásárlás közbe pár szót hogy emlékszel régen egy osztályba jártunk lenne kedved talizni? és add oda a számod
2021. szept. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen. Ahogy az egy mondja.
2021. szept. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is arre gondoltam, hogy munka után, csak hülyén venné ki magát, hogy ott "leskelődöm" addig.
2021. szept. 30. 18:32
 5/7 A kérdező kommentje:
(míg ki nem jön:D)
2021. szept. 30. 18:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nap végére kilesz a nemlétezője is:D ahogy egyes írta!
2021. szept. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már inkább munka előtt. Utána a háta közepére se fog kívánni.
2021. szept. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!