Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire igaz, hogy azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire igaz, hogy azok a lányok, akik szépek és családcentrikusak is elkelnek kb 25 éves korukig?

Figyelt kérdés

Igazából ezt már több helyről hallottam, legtöbbször nyilván olyan harmincas férfiaktól, akik még mindig a párkeresés fázisában vannak és kritizálják a még piacon lévő nőket. Viszont, ha jobban meggondolom van benne valami, mert a csendesebb, szolidabb, szép lányok általában hosszabtávú kapcsolatokat alakítottak ki már suliban is, amikor a legtöbben még 1-2 hónap után váltogatják a partnereket vagy buliban kavarnak mindenkivel.

Aztán nyilván egyetemi évek alatt, ha kialakul egy stabil, perspektivikus kapcsolat, akkor 25 éves kor körül már reálisan jöhet a házasság. Aztán az persze nem kizárható, hogy 10 év múlva nem üt be egy válás vagy valami házassági krízis, erre nyilván nincs garancia, de mégis a fiatal éveket valakivel leélni már egy teljesítmény.

Mondjuk sok oka lehet annak, ha valaki még 30 fölött is a párját keresi, lehet persze csak nem a megfelelő közegben mozog, nincs szerencséje, de a szép lányoknál szerintem elképzelhetetlen, hogy ne próbálkozzanak, még az átlagosoknál is bőven. Tehát ahány ember, annyi történet, de talán vannak általános társadalmi "best practice"-ek és szerintem az is nagyon fontos kinek milyen szülői mintája volt, mennyire erős a kötődés benne egy stabil partnerhez, ez meg független attól ki mennyire szép.



2022. okt. 17. 20:12
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

""Piacon lévő nők" írod a kérdésben. Szánalmas, akárhogy csűröd-csavarod."


Akárhogy is nézzük, a társkeresés egy piac.

Mindenkinek vannak preferenciái, szabad akarata, valamilyen élethelyzete, anyagi lehetőségei, és a többség ezeknek megfelelően választ (vagy nem választ) párt.

Ne legyünk már ennyire snowflake-ek könyörgöm, hogy sima megnevezéseken is megsértődünk. Valószínűleg a kérdező nem úgy akar élettársat szerezni, hogy megvesz egy lányt egy tucat marháért, de ha így is van, az az ő baja, majd később tanul belőle.


Amúgy meg ismerek/ismertem több lányt, aki szép, okos, kedves, és 25+ évesen is egyedülálló még. Mivel nem hívtam el őket randira, nem zárható ki, hogy esetleg túlzott elvárások állhatnak a háttérben. De a többségük nagyon introvertált, zárkózott volt. A minap utaztam egy ilyen lánnyal. Egyetem után nem nagyon tudott ismerkedni, idegen városba költözött el, pár éve szakított az exével, és azóta nagyon döcögősen megy az ismerkedés. Szóval előfordul ilyen is...

2022. okt. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!