Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy félénk, önbizalomhiányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy félénk, önbizalomhiányos lány hogyan ismerkedjen fiúkkal?

Figyelt kérdés
2022. okt. 12. 21:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
62%
#10: Sajnos olyanba is belefutottam már. A többség viszont olyan, mint a kérdező, de ők sem sokkal jobbak. Akármilyen türelmes vagy velük, akármennyire elnéző vagy a hibáikkal, félelmeikkel, akkor sem mész velük semmire. Őszintén szólva én már rég belefáradtam abba, hogy megpróbáljam meggyőzni és megismerni az ilyen embereket, unom a felesleges körök lefutását. Közülük a legtöbben nem egyszerűen félénkek és önbizalomhiányosok, hanem ez már beteges szinten van náluk. Amikor hosszú hónapokig tartó intenzív beszélgetés után sem bíznak benned, az elég hervasztó tud lenni.
2022. okt. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Én is ilyen voltam, sokáig egyedül is maradtam, mert azt hittem, buliban meg diszkóban kell ismerkedni. Felejtsd el. Az önbizalomhiányos lányok ilyen helyeken csak a petrezselymet árulják vagy megfőzhetik a virslit, amitől csak még jobban elmegy az önbizalmuk. Valamiben jónak kell lenned, és ott kitűnve szerezni barátokat -- fiúkat és lányokat is (a lányoknak sokszor normális fiútestvéreik is vannak). Lehet ez sport, kutyatenyésztés, nyelvtanulás (tolmácsolás), tánc, vitorlázás, kirándulás, mittudomén, ami érdekel. Ha ülsz otthon és nyomkodod a telefont, akkor vénlány maradsz. 11-esnek meg azt üzenem, hogy az önbizalomhiányos ember nem egyenlő a flepnis hülyével, kár, hogy az utóbbiakat kaptad ki.
2022. okt. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!