Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy félénk, önbizalomhiányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy félénk, önbizalomhiányos lány hogyan ismerkedjen fiúkkal?

Figyelt kérdés
2022. okt. 12. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem próbálkozz egy "szia"-val. Multkor rámköszönt így egy ilyen lány és egyből lefagytam. Nekem speciel ez az esetem, szóval ott hirtelen valahogy meg se tudtam szólalni.

(Csak kérdezni akart valamit, de volt vagy 10mp hatás szünet)

2022. okt. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem inkább sehogy. Az ilyen nő csak hitegeti a férfit, aztán amikor kicsit komolyabbra fordulna a dolog, akkor úgyis betojik, mert "mi lesz, ha...". A félénkek az első adandó alkalommal tipliznek, képtelenek megbízni a másikban, lehet akármilyen normális és türelmes is az illető.
2022. okt. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Élőben, online, pontosan mi a cél...?
2022. okt. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Írj rám :D
2022. okt. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Biztos hogy van olyan akinek Te vagy esete!

Ne félj ránézni valakire, vagy megszólítani, beszédbe elegyedni vele! Nincs veszteni valód!

Mindenkinek vannak hibái és ezt tudomásul kell venni! Mindeggyik fiúnak is!:) Benned meg biztos hogy van sok pozitív tulajdonság, nincs miért félénknek lenned!

Ne tőrödj vele,ne keseredj el ha beszólnak megalázóan esetleg! Belőled minden pozitív és negatív tulajdosággal csak egy van és az úgy tökéletes ahogy van!

Legyél bátor hisz egyedi vagy!:D

Mi a gond, hogy nem mersz közeledni? Vagy elutasító vagy a hozzád közeledőkhöz, vagy nembis adszcesélyt rá hogy vakaki udvarolni próbáljon?

2022. okt. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Az ilyen lányokért meg vannak őrülve a fiúk, csak hagynod kell magad, hogy megismerjenek, meg te is akard megismerni a másikat, ha tetszik neked. Pláne a ha még csinos is vagy, egy főnyeremény vagy egy srácnak. Imádják pátyolgatni, és bátorítani az ilyen lányokat.
2022. okt. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Írj rám, és akkor már jó úton haladsz
2022. okt. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Társkeresőn. Én is ilyen vagyok, de nyilván próbálkozni kell...
2022. okt. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%
Látom, sokaknak fájt a 2. hozzászólásom igazságtartalma, de ez nem engem minősít. Igenis van tapasztalatom a kérdezőhöz hasonló nőkkel, és sajnos nagyon rossz ez a tapasztalat. Lehettem akármilyen normális, türelmes, érdeklődő, semmire sem vittem. Ha felvetettem, hogy más platformokon beszélgessünk, az volt a baj. Ha találkozni akartam, az volt a baj. Aki félénk és önbizalomhiányos, az úgyis gyáva lesz, és mindig minden alól ki fogja húzni magát. Ha nyakra-főre bizonygatom neki, hogy érdekel, és hogy vonzónak tartom, akkor sem fogja elhinni, mert biztosan csak a bizalmába akarok férkőzni, meg csak dugni akarok. Ha elhívom egy találkozóra, eltűnik, mert ki tudja, ki vagyok én, lehet, hogy éppen egy sorozatgyilkos. Az ilyen emberek csak arra jók, hogy felesleges köröket futtassanak le másokkal. Sajnálom, de ez az igazság. Meg lehet ezen sértődni, attól a tények még tények maradnak.
2022. okt. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Fecskefészek:3 válasza:
22%
9-es, de zártosztályosokkal jársz randizni? :D
2022. okt. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!