Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Baratsag extrakkal de allandoa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratsag extrakkal de allandoan ramir?

Figyelt kérdés
Heti 2-3szor talalkozunk. Minden egyes nap ramir, akar tobbszor is hogy megkerdezze hogy vagyok, vagy hogy sikerult ez az stb... Ennek hala kb 0-24ben tudunk egymasrol. Az a baj hogy nekem ez kicsit sok, es lassan erzeseim lesznek fele. 23L
2022. okt. 12. 17:15
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
70%

Bàszhatnékja van.


Nekem is, ràdirhatok napjàban 3x?

2022. okt. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ő már többet érez, mint barátság extrákkal.
2022. okt. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyértelműen erősíti a kötődést, és ha erre van igénye az azt jelenti többet érez
2022. okt. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hinnem, hogy tobbet szeretne. Plane hogy ha van ra alkalma lefekszik mas lanyokkal is.
2022. okt. 12. 17:22
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

"Barátság" extrákkal. A barátok szoktak egymással beszélgetni.


Amit te szeretnél, az valószínűleg a szexkapcsolat, ott nem kell beszélgetni.

2022. okt. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%

És mikor én írom ki, hogy hol vannak olyan nők, akikkel szexelni összejárunk és amúgy nem kell írogatnom nekik naponta több alkalommal, mert az nekem sok, akkor én szemét mocskos tetű vagyok


- menjek prostihoz.

- rohadjak meg egyedül, az ilyen nem ember

- remélik sose találok senkit, mert rohad belül a lelkem, csak tárgyként kezelném szegény lányt.

- a jutalom kéne mi, de pénzt már nem adnék érte. a magamfajtának találták ki a prostikat.


Remélem nem hagytam ki semmit.

2022. okt. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6

Attól, hogy most egy nő itt az ellenkezőjét írta, még igaz rád, amiket itt felsoroltàl.

Sőt, ha tudsz olvasni a sorok között, akkor rájössz, hogy neki sem lenne ellenvetése egy normális kapcsolat ellen, csak nem meri magát beleengedni a tudatba, mert nem ezt beszélték meg és fél, hogy érzései alakulnak ki, aztán sérül.

2022. okt. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!