Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent ha egy fiu allandoan kepeket kuld magarol?

Figyelt kérdés
Semmi erotikus, de neha csak random chaten kuld egy képet valami bulibol vagy selfiet es egyszeruen nem ertem hogy ezzel mit szeretne felem kozolni :D egyebkent nem regota ismerem
2022. jún. 2. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom pusholja magát nálad
2022. jún. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Ebbe a jelenségbe én is belefutottam.

Az egyikük várta, hogy majd én is küldöm folyamatosan a képeket. Persze, nem küldtem.

A másikat pedig nem is értem. Küldte a sok fotót magáról, amikor élőben találkoztunk rohadtak a fogai...Gondolom ez valami beetetés szerűség lehetett. :D

2022. jún. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy hypeolja magát , vagy azt mutatja milyen èleted lehetne mellette, vagy érdekesnek akar tűnni.


Amúgy nyugodtan visszakèrdezhetsz,hogy ez mi ez - ha igazán érdekled nem fog megsèrtődni

2022. jún. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok bunko lenni, mert amugy nagyon cuki, meg nem szeretnem megbantani :D de egyszeruen nem vagom h ez mire jo :D remelem nem bevagodni akar
2022. jún. 2. 13:35
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem mer közeledni a kis szerencsétlen nyomi gyerek az a bajotok! Ha meg valaki normálisan nem nyomulósan közelít akkor meg az! Életképt3l3n barmok!
2022. jún. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem aki sok képet küld/mutat/tesz fel magáról, annak nagyon fontos ő maga. Figyeld majd meg, hogy te mennyire vagy fontos neki.
2022. jún. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Ez most mi? 🙂"


Most ezzel a bekèrdezessel bunkó voltam?

2022. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Melyik testrészéről küld képeket?
2022. jún. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Agy játszás.
2022. jún. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy adományokat gyűjt a helyi mocsáriteknős-rezervátum létrehozására.


Komolyan, mit lehet erre válaszolni? Szerinted mit jelent? Azt, hogy bejössz neki.

2022. jún. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!