Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A külső a mai világban minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külső a mai világban minden életkorban túlértékelt szempont a társkeresésnél?

Figyelt kérdés

Igazából fiatal korban még teljesen érthető, hogy a jó külső vonzó az embereknek, de később már így 35-40 felett is ez az elsődleges szempont? Nem számít inkább az illetőnek az intelligenciája, párkapcsolati múltja vagy életben megvalósított céljai?

Mondjuk tény, hogy a kémia a szexuális élet alapja és a mai világban ez tűnik a párkapcsolatok alfájának és omegájának, de igazából lehet minőségi szexuális életet élni olyannal is, akivel már megvan egy alap fizikai vonzalom. Azért tűnik furcsának, mert mindenki erre panaszkodik itt a fórumon, hogy mekkorák az elvárások külső terén és mégsem akar senki sem lennebb adni.



2022. okt. 12. 15:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát dude, nem csak a párkeresésnél, hanem az élet minden területén. Fura fejű, gnóm, de csendes, visszahúzódó férfi vagyok. Az irodában, ahol dolgozom, van olyan nő, aki egyszerűen nem fogadja a köszönésem, csak undorral végig mér😂.

Az életben 2 szót nem váltottam vele, háttal ülök neki....

2022. okt. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
23%

#5


Nem tudom hány éves vagy, de nagyon nem érted ezt az egészed.

Azt hiszed az emberek racionális döntések alapján választanak partnert?

Mérlegelik hogy pro és kontra?

Francokat.

Itt a vonzalom dönt.

Ha nem tetszel egy nőnek, nincs nála esélyed.

Mindegy milyen ember vagy, le fogja szarni, vissza fog utasítani.

Ha meg bejössz neki, akkor is fogsz kelleni neki ha konkrétan egy szar alak vagy.

Ez a valóság.

2022. okt. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
11,sajnálom, azért a köszönés alap, annyira nem lehetsz szörnyű. Azok a nők viszont szörnyűek. Próbáld fel se venni és még hangosabban köszönj rájuk! 😜
2022. okt. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező vannak azok a bizonyos feromonok....

Na ha az egyszer "megcsap" egy nőt akkor lesz valami, ha meg nem, akkor nem (mondom ezt nőként). :)

Ez van, sajnos.

2022. okt. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Reagálnék erre mivel ez kihatott és kifog hatni az egész életemre. 5 évvel ezelőtt egy rossz kapcsolat lezárása után úgy gondoltam, hogy lejebb adok az elvárásaimból és a külsőt- sexualitást ami az előtt fontos volt hátrébb helyeztem és a belső értékeket tettem előtérbe. Ez nem kó megoldás ,ahogy tellik az idő ez a dolog kifog ütközni....A másik fél részéről sem fer dolog....És ezt én is csak későn láttam át!
2022. okt. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

#15

Miben fog kiütközni?

2022. okt. 13. 17:43
 17/17 anonim válasza:
Például, hogy egyre többet gondolsz és nézel és beszélgetsz olyan nőkkel akik a "rosszak" hoz tartoznak. Már kezd háttérbe szorulni a belső érték és ez konfliktusokat eredményez a kapcsolatban.
2022. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!