Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen 24 like és 9 match...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen 24 like és 9 match jött össze egy hét alatt. Ennyi alapján átlagon felüli pasas lennék? 28F

Figyelt kérdés

2022. okt. 12. 13:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom, de az intelligenciás a kérdésed alapján átlagon aluli.
2022. okt. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg milyen szintu nokrol beszelunk. Ha ronda nok tetszenenek nekem en is tudnek 9 match-et 1 het alatt. Viszont ha az a 9 csucskategorias no, akkor valoban jol nezel ki, de ezt akkor tudnad magadtol is, mert ezerszer megkornyekeztek volna mar nok 28 ev alatt maguktol is. Igy viszont meg is kaptad a kerdesedre a valaszt.
2022. okt. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Átlagos férfiak hetente randiznnak, amíg nem találnak megfelelő partnert.


A gyerekek pedig dicsekednek hány nővel álltak párba, miközben ez semmit se jelent.

2022. okt. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem 1 nap alatt több volt, és még én is csak ilyen top 15-20-25% vagyok kinézetre kb(a match tulajdonképpen nem számít, az a lényeg h 33 like)
2022. okt. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%

Honnan tudjuk, hogy


1. Ingyenesben vagy prémium tagsággal használod-e?

2. Használsz-e kiemelést.

3. Profi stúdiófotóid vannak-e.

4. A napi 100-at (amennyiben ingyenesben használod) végighúzogattad-e.

5. Abból milyen arányban húztad jobbra a nőket.

6. Mit írtál magadról bio-ba (egyáltalán írtál-e).


Egyébként is a lájk legtöbbször véletlen, mert ha picivel feljebb húzod már belájkolja és nem lehet visszavonni. Szándékosan van ilyen trükkösen kitalálva.


A 9 match 1 hét alatt nem nagy dolog, ha beleszámolod a bio nélküli instamodell profilokat is, akik az életben sem fognak válaszolni, 1-2 unmatchel, nekem mindig akadt 1-2 webcamszexet hirdető meg felkínálkozó prosti, sugar baby (úgy, hogy semmi szexuálisat nem írtam bioba, meg volt olyan is, mikor bio nélkül nyomtam).


Ha pedig túlsúlyos, 40-es korosztályt, gyerkes anyukákat is vállalod, akkor még akár élőszereplős randi is összejöhet az online térből áthelyeződve.


Kérdés, hogy mennyire építi az önbizalmadat, ha 28 évesen (ha nem is vagy többdiplomás, többnyelven beszélő mérnök vagy saját lakással rendelkező jómódú valaki, illetve még a tested is átlagos, nem Pumped Gabo) nagy kínok árán sikerül leszervezned egy randit egy 34 éves elvált vagy válófélben lévő gyerekes anyukával (mázli, ha nem viszi magával a randira a gyereket, elmondása szerint hogy jobb az ilyesmit előre letudni, persze NEM pótapát keres, csak szeretné, ha jól kijönnétek, valójában azért hozta magával mert nem volt kire passzolnia és ha nem pótapát, akkor ingyen babysittert keres, számodra egyremegy).


És mindezek tetejében a nő méreget téged, a nő arckifejezésén látod a csalódottságot minden rutinos belekérdezésnél, mintha valami elcseszett sci-fi főszereplői lennétek, ahol szívja el az önbecsülésedet és benne egónövelés formájában csapódik le.


Azt hitted, végre örül neki, hogy valaki emberszámba veszi és legalább a gyerek meg a kora miatt nem azt nézi, mint az instamodellek, erre már ott tartotok, hogy ő fordítja úgy a helyzetet, mint aki nagy bölcs, érett 34 éves nőként esélyt ad egy 6 évvel fiatalabb tejfölösszájú fiúkának. Meg persze női szokás szerint, ami fiataloknál is gáz, idősebb nőknél az életkorelőny miatt még gázabb szépen kidomborítja az egzisztenciális sikereit meg a vagyonával, megélt utazásaival, élményeivel, birtokolt dolgaival kérkedik. Hogy emiatt is érezd magad senkinek.

2022. okt. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#5


Látom neked vannak rossz tapasztalataid. :D Amúgy semmilyen előfizetést nem használok elvből sem, 2 fotóm van fent, bio nincs és van pár instamodell kinézetű csajszi is a matchek közt, akik nem robotok, mert van Facebook és Instagram fiók is. Na meg ott a kis kék pipa a név mellett, azaz hitelesített fiók.

2022. okt. 12. 15:43
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen


(Egyebkent ijeszto, hogy egy ilyen egyszeru kerdesre sem kepesek normalisan valaszolni paran, hanem a moralis folenyuket eroltetik.)

2022. okt. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%

#6: Ma már picit fejlettebbek a kamuprofilok, mint a Love.hu-s időkben.


Az van, hogy a hosszú, pongyola szerződési feltételekben, amikor regisztrálsz ezekre a szennyekre, akkor lemondasz minden jogodról és ráruházod a kajmán szigeteken bejegyzett korlátolt felelősségű társaságra, aki onnantól szabadon eladhatja kereskedelmi, marketingtevékenységekre és a szolgáltatás minőségének javítása céljából.


Ezért van az, hogy sok helyen ugyanazok vannak és helyettük valamelyik operátor írogat, elhúzva a mézesmadzagot. Tinderen nem tudom hogy van, de Badoon biztos forrásaim vannak erről a bevett gyakorlatról.


A másik, hogy attól, hogy a csajt megtaláltad Istán és Facebookon és esetleg vissza is igazolt/követett, attól még nem feltétlenül fogsz sem érdemi eszmecserét folytatni vele, sem randira elmenni, mert minden létező platformot (beleértve a társkeresőket is) arra használja, hogy követőket gyűjthessen.


Nagyon soknál már pofátlanul ki is van írva, hogy "Tinderen nem vagyok aktív, ha matcheltünk ne itt írj, hanem jelölj be Instán."

2022. okt. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

8


Meg persze sok no arulja magat privat show-kon. Neha elkepedek milyen nokrol derul ki, hogy OnlyFans-on aruljak magukat. Erdekes vilagot elunk, felszinen nok artatlan szentek a ferfiak meg szemet szarok akik allandoan felrelepnek a valosag meg pont az ellentettje...

2022. okt. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Oke, ne az en kerdesem alatt eld ki a komplexusaidat pls. Azert mert nem kellesz a kutyanak se az a te bajod
2022. okt. 12. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!