Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mi alapján húztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi alapján húztok valakit jobbra Tinderen?

Figyelt kérdés

Mármint most jöhet a hőbörgés, egyértelmű felétek lejt a pálya... nektek sok matchetek van mindegy hogy valaki ronda vagy se (nyilván aki jó csaj neki mégtöbb van csak ennyi a különbség)


Férfi oldalon viszont nem ilyen jó az arány.... itt is vannak, hogy #nagyonjópasi gyűjti a matcheket, ti meg az ilyenért dobjátok azt aki meg teperne nálatok.


Most mondanám, hogy az utolsó randi után a csaj eltűnt szó nélkül, vagy azelőttivel beszéltem telefonon és nem tetszett neki a hangom(wtf?) azelőtti első randi után lemondott vagy 5 második randit mire eltűnt , azelőtti első randi előtt eltűnt , de úgy hogy legalább egy hetet beszéltünk előtte azért.


Aztán konkrétan egyik csaj mutatta nekem kikkel maatchelt... jött neki egyik az olyan édes vagy biztos cukrászok a szüleid.... -.- vagy a másik csávó holiszikus lelki coach (értsd munkanélküli volt) -.-.... szóval mégis egy normális csávó miért marad le ezek mögött?


Mitől lesz valaki jó pasi akire csurgatjátok a nyálatokat kb? Vagy nem tudom, de régóta keresek már valakit aztán kb csak ilyenekbe futok bele (már ha matchelek valakivel egyáltalán ugye)


2021. máj. 31. 12:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Kapaszkodj meg: aki tetszik.
2021. máj. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

ujabb frusztralt sikertelen incel picsogas kerdesnek alcalzva?

te nem is arra vagy valojaban kivancsi, mi alapjan huzunk valakit jobbra, hanem csak a szokasos luzer hisztit akarod lenyomni a torkunkon.

UNCSI


‘nektek sok matchetek van mindegy hogy valaki ronda vagy se’

mar miert lenne egy ronda nonek sok matche? mondjuk teny, hogy vannak azok a veglenyek, akik minden not jobbra huznak, hatha egy punci osszejon nekik, de valojaban ok se akarnak semmit a ronda noktol, amint raeszmelnek, kivel alltak ossze, torlik.


‘nagyonjópasi gyűjti a matcheket, ti meg az ilyenért dobjátok azt aki meg teperne nálatok’


mar megint az az agymosott incel teoria, hogy jopasi = rohadt szemet, ocsmany pasi = kedves, jolelku. te vagy ra az elo pelda, hogy ez nem igaz, mert kivul-belul ocsmany vagy.


egyebkent meg nem TEPERNI kell, hanem normalisnak, erdeklodonek, kommunikativnak lenni. sokra megyek egy csunya, kover luzer szanalmas teperesevel.



azon meg el kene gondolkoznod, hogy valoszinu, veled van a baj, ha ennyi csaj kioffolt.

2021. máj. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

‘szóval mégis egy normális csávó miért marad le ezek mögött?‘


te lennel a NORMALIS csavo, aki gyakorira jar picsogni a nokrol????

LOL

😂😂😂😂😂

2021. máj. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Képzeljétek , nem vagyok kövér , alacsony se és nem is cigizek , járok edzeni, figyelek magamra és habár ez szerintem lényegtelen , de még jól is keresek, mármint az épp hatályos magyar átlagbér több mint dupláját.
2021. máj. 31. 12:45
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Nekem már küldtél itt képet, és őszintén, nem jössz be, úgyhogy nem is húználak jobbra. (még akkor sem, ha az épp hatályos magyar átlagbért több, mint dupláját keresed)
2021. máj. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

johet a kep nekem is.

az onmagaban keves, hogy valaki nem kover es nem alacsony. ez alap. azt meg honnan tudhatna barki is, hogy mennyit keresel? kiirod a tinder profilodra vagy mi?

2021. máj. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
Jézusom, én jóképű, magas srác vagyok és velem is történt már ilyen, hogy a csajjal első randi előtt beszéltünk telefonon. Aztán utána írásban lemondta a randit, hogy a hangom alapján mégsem tud velem elképzelni semmit. Azóta inkább kerülöm, hogy így beszéljünk.
2021. máj. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Fideszest jobbra, ellenzékit balra.
2021. máj. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

7- na ugye, nem csak a levegőbe beszélek :D Nyilván hiába mutattam rá a tényre, hogy élőben mindenkinek más a hangja :D


Direkt rákérdeztem, mi volt olyan borzasztó? mert beszéltünk 2 órát.... aztán mondja hát nem tehet róla, de nem tetszik neki a hangom...

2021. máj. 31. 15:24
 10/15 anonim ***** válasza:
62%

"Azóta inkább kerülöm, hogy így beszéljünk."


Ha valakinek élőben nem tetszik a hangja, az élőben is kioffol. Én sem tudnék együttlenni egy olyan emberrel, akinek a hangjától feláll a nem létező szőr a hátamon.

2021. máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!