Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mi alapján húztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi alapján húztok valakit jobbra Tinderen?

Figyelt kérdés

Mármint most jöhet a hőbörgés, egyértelmű felétek lejt a pálya... nektek sok matchetek van mindegy hogy valaki ronda vagy se (nyilván aki jó csaj neki mégtöbb van csak ennyi a különbség)


Férfi oldalon viszont nem ilyen jó az arány.... itt is vannak, hogy #nagyonjópasi gyűjti a matcheket, ti meg az ilyenért dobjátok azt aki meg teperne nálatok.


Most mondanám, hogy az utolsó randi után a csaj eltűnt szó nélkül, vagy azelőttivel beszéltem telefonon és nem tetszett neki a hangom(wtf?) azelőtti első randi után lemondott vagy 5 második randit mire eltűnt , azelőtti első randi előtt eltűnt , de úgy hogy legalább egy hetet beszéltünk előtte azért.


Aztán konkrétan egyik csaj mutatta nekem kikkel maatchelt... jött neki egyik az olyan édes vagy biztos cukrászok a szüleid.... -.- vagy a másik csávó holiszikus lelki coach (értsd munkanélküli volt) -.-.... szóval mégis egy normális csávó miért marad le ezek mögött?


Mitől lesz valaki jó pasi akire csurgatjátok a nyálatokat kb? Vagy nem tudom, de régóta keresek már valakit aztán kb csak ilyenekbe futok bele (már ha matchelek valakivel egyáltalán ugye)


2021. máj. 31. 12:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%

kerdezo, az alkatoddal es stilusoddal valoban nincsen gond, az oke szerintem. meg a szemuvegre is azt mondom, ok. de a hajad borzaszto elonytelen, valamit kezdeni kene vele es lehet, hogy egy kis arcszorzet is jol allna. ezen kivul van egy ilyen tupikus felsobbrendu okostojas kisugarzasod, ami sokaknak nem szimpi.


ezen kivul nem tudom, mi van a biodban, de ha ezt a stilust tolod a beszelgetesek kozepette is, amit itt, ne csodalkozz, ha kioffolnak.

2021. máj. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szánalmasak ezek a válaszok.
2021. máj. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mégis mi a szánalmas szerinted?
2021. máj. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

11 - ezt tolom? addig el kéne jutni , hogy beszélgessek valakivel :D De leírtam az utolsó 4 versenyző történetét... szóval nem azt kifogásolták :S


Arcszőrzeten rajta vagyok, csak még nem tudom mi állna jól.

2021. máj. 31. 17:43
 15/15 anonim ***** válasza:
10. Nem a hangom nem tetszett neki, hanem gondolom telefonban a viselkedésem. Utólag gondoltam, hogy valószínűleg túl lelkes, túl izgatott voltam.
2021. máj. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!