Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon az utóbbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon az utóbbi időben azért nehéz a társkeresés, mert minden fiatal elmegy/el tervez menni az országból?

Figyelt kérdés
És így nyilván nem azzal foglalkozik hogy itthon ismerkedjen szórakozóhelyen, nem ide tervezi az életét, stb...
2022. szept. 30. 21:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ebben is van igazság, ezért sokan pl. nem is magyarral ismerkednek hanem külföldre költöznek és ott vagy itthon nem alakítanak ki hosszú távú kapcsolatot magyarral. Én több ilyet ismerek, hogy ő külföldi párt szeretne és nem is fog itt élni, csak még kell kis idő, hogy ki tudjon költözni.

Nekem külföldi a párom, szintén hasonló okokból. Egy magyarral nehéz volna tervezni hosszabb távra ha én már most tudom, hogy nem szeretek és nem fogok itt élni, meg én sosem voltam ez a magyar öntudattal rendelkező személy (barátaim nagy része sem magyar, nem hallgatok magyar zenét, nem igazán eszem magyar ételeket stb.), de ez hangsúlyozom egyénfüggő és szubjektív. De ez nem csak magyaroknál van, pl. lengyelek között is találkoztam ilyennel, hogy Németországba költöznek és ott keresnek párt nem Lengyelországban ugyanezen okokból.

Ez teljesen normális szerintem és korrekt.

2022. okt. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én azért válok, mert itt akarok maradni. A férjem meg nem bírja felfogni, hogy ha csak egyedül ingázik, és sosincs itt, az sem opció. (Megmondtam neki lánykérés előtt jóval, hogy soha nem hagyom itt a családomat)
2022. okt. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Igen, ezért is nehéz ismerkedni, meg vidékről ha nem külföldre, akkor Pestre megy mindenki, ezért ott még nehezebb ismerkedni ráadásul.
2022. okt. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha mindenki el akar menni, akkor az is el akar menni akivel ismerkedek, így tök jó, mert mehetünk együtt. Full logikátlan az egész alapfelvetés amúgy.
2022. okt. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
14: Najó, de pénz kérdése is a dolog. A csajok a pénzes külföldieket szeretik.
2022. okt. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15

A férfiak meg a vékony, szép nőket

2022. okt. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16: Eredmény: gazdag férfiak és szép nők felhőtlen szerelme.
2022. okt. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Sokan terveznek elköltözni, ez tény.

De azért nem annyiran, hogy senki ne maradjon, akivel lehetne ismerkedni.

2022. okt. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!