Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az inceleknek miért van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az inceleknek miért van az rossz szokása,hogy pénzben mérik a nőket?

Figyelt kérdés

Néha olyan h itt egy incel feltesz egy olyan kérdést h ez az egzisztencia/fizetés elég e xy lányhoz nőhőz.


Ezt miert csinaljak?

Szerintem a nők nem olyanak h lehet osztályozni oket es ez alapjan arat szabni h melyik mennyit erhet kb.


2022. szept. 30. 09:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
27%
20. Tű pontos!
2022. szept. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
66%

"A probléma onnan indul, amikor mindenkit besöpörnek a jelző alá"



Az incelek (egyébként pont úgy mint a nemzeti szocializmus is) nem szitokszó, hanem egy mozgalom, aminek vannak vezetői, nézetei, irodalma, követői.

Vannak akik büszkén vállalják, és vannak akik bár azonosulnak minden területen az eszmével, nem hangoztatják ezt, de ettől még ha pontról pontra hozod az összes jellemzőjét a dolognak, hívhatod te magad hupikék helikopernek is, attól még ugyanúgy illik rád a jelző.

2022. szept. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
17%

Egyszerűsítsük le kicsit a dolgot jó?


Itt vagyok én Pistike, és családot szeretnék már egy nővel. Hányan jelentkeznek ha ;


-100 ezret keresek

- ha 250 ezret

-300

-400

-500


???


Senki igaz?


Azért mondják itt az incelek hogy mennyi kell egy adott nőnek , mert a nők maguk kötik mindenhez azt hogy a férfinek mennyi pénz kell keresnie! Ha nem kezdenèk hogy havi 1 millió , autó , ház stb hanem simán fogadnák az udvarlast az egyszerű melós 259 ezres Józsitól is! Már egészen más lenne a kialakult helyzet.

2022. szept. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
32%

22. Ez butaság, attól hogy nem szeretem a cigányokat nem leszek náci.

De egyszerűbb ha leírod hogy, szerinted mik azok a kritériumok amik alapján valaki incel?

2022. szept. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
55%

22.


Ezt ki dönti ezt el? A használó maga, önkényesen sok esetben.


És bár eredetileg nem szitokszó, sem az incel, sem pedig a náci, de a jelzőt a másikra alkalmazó személy annak szánja. És sok esetben repül arra is a bélyeg, akinek köze nincs hozzá.


Aki magát annak vallja, az kapja csak meg a jelzőt, nem is sértődik meg rajta. De másokra nem kellene használni, főleg nem "én döntöm el ki számít annak" alapon.

2022. szept. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
54%

"Ezt ki dönti ezt el?"


Ideológia esetben pl az elég jó indikáció, hogy ha valaki kritizálja az adott dogmát te meg pontról pontra véded őket, és a kritikát magadra veszed.👀

2022. szept. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
20%

26.


Ismét egy szándékos félreértelmezés, kizárólag személyi alapon. Én egyedül a szó indokolatlan használatát sérelmezem, aki önmagára használja, az kapja csak meg, de sok esetben csak sima beszólásként, sértésként megy, annak aki nem is az. Ez szerinted hol tisztességes?

2022. szept. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!