Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy törődő és felelősségtel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy törődő és felelősségteljes államban élnénk akkor az államnak biztosítania kellene az incelek számára barátnőt?

Figyelt kérdés
2022. szept. 28. 16:09
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
90%

31


Sose írják le, de mindketten tudjuk erre a választ szerintem... államilag kirendelt nők után nincs messze a kapcsolaton belüli bántalmazás legalizálása sem.

2022. okt. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
89%
75%-os incelke, mi lenne ha korrekten válaszolnál a kérdésre?
2022. okt. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
17%

Lehetne például lehetőséget biztosítani ismerkedésre, vannak olyan országok ahol az állam nagy társkereső rendezvényeket tart komoly kapcsolatra vágyó embereknek. Itt meg csak simán nem érdekel senkit hogy ki magányos ki nem.

Sok válaszoló meg azt hiszi hogy minden magányos ember saját maga tehet róla hogy egyedül van... Komolyan? Persze van olyan is de ne essetek már túlzásokba.


Egyébként aki ismeri a történelmet,tudja hogy sokáig nem volt szabad párválasztás,évszázadokon keresztül kizárólag a saját településeden, faludban választhattál de ott is inkább a szülők döntöttek.


Nagyon elszálltak az igények manapság. Ennek sokan nem tudnak megfelelni. Ahogy a 27-es is mondja Azért mert valaki átlagos és nem nagy dumás akkor máris kb 0 esélye van.


20# de ha ő is ebben a cipőben járna, ő panaszkodna a legtöbbet az biztos.

2022. okt. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
93%

"lehetőséget biztosítani ismerkedésre"

Mindenkinek ugyan annyi a lehetősége ismerkedésre.

Innentől csak rólad van szó.


"ahol az állam nagy társkereső rendezvényeket"

Érdekes egy link vagy az ország neve nincs felsorolva? :D


"Itt meg csak simán nem érdekel senkit"

A legtöbb országban nincs ilyen.


"Sok válaszoló meg azt hiszi hogy minden magányos ember saját maga tehet róla"

Nem, viszont a legtöbb magányos embernek könnyebb másra fogni a saját hibáit.


"sokáig nem volt szabad párválasztás,évszázadokon keresztül kizárólag a saját településeden, faludban választhattál de ott is inkább a szülők döntöttek"

Igen, érdekházasságok voltak nagy részük, nah meg a nőknek sosem volt választásuk.

Szóval vegyük el a nőktől a választási lehetőséget, hogy kivel éljenek az életük végéig, mert te magányos vagy?

Jó vicc.


"Ennek sokan nem tudnak megfelelni."

Akkor vagy lentebb mennek az igények, vagy megpróbálsz megfürdeni egy héten egyszer legalább.


"akkor máris kb 0 esélye van"

Ezt miből számoltad ki?


"de ha ő is ebben a cipőben járna, ő panaszkodna a legtöbbet az biztos"

Nem mindenki olyan szánalmas, hogy másoknak panaszkodjon arról, hogy magányos, aztán tartsuk inkább rabszolgának a nőket mert egy picit sem akarsz változni jobb irányba.



Szánalmas.

2022. okt. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
10%

Te miről beszélsz? Valamit rendesen félre értettél. Engem ez nem érint, én nem vagyok magányos.

Egy történelmi tényt írtam le,nem az én dolgom minősíteni hogy mi jó. Én nekem semmi bajom sem a nők jogaival, sem a szabad párválasztással.

Azt nem gondolom hogy egy visszahúzódó embernek ugyanolyanok az esélyei mint egy nagydumás embernek aki imádja a társaságot és kiváló kommunikációs képességekkel rendelkezik.

A többire meg nem reagálok,csak kötekedni,veszekedni akarsz. Na az valóban szánalmas

2022. okt. 18. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
18%

Egyébként a kérdezővel én sem értek egyet,ezért is írtam hogy lehetőséget kellene biztosítani az ismerkedésre. Egy félénkebb visszahúzódó srác nem fog sikert aratni a társkereső oldalakon online,nem fog leszólítani idegeneket az utcán stb.

Példát szeretnél? Ott van japán. De kínában is volt már ilyen bármilyen meglepő is. Japánban meg nagy probléma a népesség fogyás.

33as és 35-ös válaszoló voltam.

2022. okt. 18. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
92%

36


Aki felénk, az szerinted egy ilyen ismerkedős rendezvényen fog bármit is tudni kezdeni a novel ? Mert szerintem csak meg jobban feszelyezi, hogy ott van meg 800 másik, akik előtt beég.

2022. okt. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
76%

37

Ha nem működne gondolom nem rendeznék meg őket. Nyilván ha valaki annyira félénk hogy megszólalni sem mer akkor nem,de ők nem is hinném hogy azt gondolnák hogy valaha társuk lesz.

Nem tudom láttál e valaha ilyen rendezvényt de nem úgy megy hogy ketten állnak a szinpadon 800an meg nézik őket hogy vajon összejön-e nekik...

2023. jan. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
73%

#38

Azért van megrendezve, mert az emberek elmennek rá.

Nem azért mert működik XD


Ez jó nagy különbség.

2023. jan. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!