Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az a férfi aki nem tud anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi aki nem tud anyagi biztonságot nyújtani, az lényegében nem tekinthető igaz férfinak?

Figyelt kérdés
Itt nem a léhűtő munkakerülő emberekre gondolok, hanem azokra akik átlagos havi jövedelemből tartják fenn magukat. Ők is férfinak nevezhetők vagy ők már életképtelenek, netán vesztesek? Vagy csak simán átlagosak. Mindkét nem tapasztalatai és válaszai is érdekelnek. Lehetőleg írjatok kort és nemet is.

2022. szept. 25. 16:25
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
26%
7 Nem mindenki akar gyereket, szóval ez nem mindenkinél szempont.
2022. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
36%

Anyagi biztonságot evolúciós értelemben egy busman is tud nyújtani, ha hoz neked egy növényt, amiből ki tud csavarni 2-3 deci vizet és nem száradsz ki meg tud vadászni, hogy legyen fehérjebeviteled és elkergeti a vadállatokat a kunyhó körül, hogy védjen téged és a gyerekeiteket.


Ma már kicsit átlényegült az anyagi biztonság fogalma, főleg a fejlett világban.


Ma már inkább átlagos(nak hazudott, de valójában felső 10%) életszínvonal az, ami elvárt, a biztonságon már rég túl vagyunk.


Sőt, paradox módon egyre több olyan nő van, akinek - mivel a saját biztonságát ő megteremti magának - kizárólag a életszínvonal a fontos, nem érdekli, hogy a lúzer férfi honnan teremti elő az erre való pénzt, érzéketlenek és hidegek.


Eleve nem is gondolkodnak komoly kapcsolatban, manapság a komoly kapcsolat egyoldalú, arról szól, hogy a férfi rendelje alá magát, álljon rendelkezésre, de amikor a nő egyedül akar lenni adjon neki teret, a nő igényeit minden szempontból tartsa szem előtt, ő viszont legyen szolgálatkész, áldozatkész, kompromisszumkész, a kapcsolatnak csak bizonyos százalékában legyen szex, különben jön a ""csak" erre kellek", de persze közös programokra csak a nő igényeit szem előtt tartva lehet menni, ha egyszer-egyszer a férfinek kedvező közös program van, akkor azt még hónapok múlva is felemlegeti, hogy "oda is elmentem veled" arról tudomást sem véve, hogy 90%-ban a nőnek kedvező módon történnek az együtt töltött események.

2022. szept. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
83%

Én jól keresek, de olyan barátnőt vállalok be aki szintén hozza a szintet, nem tartok el senkit!

Az a nő aki magasabb egzisztenciájú férfit szeretne, az aranyásó akár mit is mondd!

Amikor kevés volt a fizum akkor a saját szintemen kerestem nőt.

2022. szept. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

13. vagyok

Ja és a házassági szerződés sem ördögtől való!

2022. szept. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
69%

Ez a te saját szemléleted, hogy a férfiasságodat az anyaiakkal méred. Van, aki a szexuális teljesítményével, trófeáival méri, van, aki a sporttal, testi erejével, van, aki a hivatásában való sikerességgel (és ez lehet akár valami karitatív dolog vagy pénzzel nem járó elismerés, pl. művészet), van, aki csak szimplán zseniálisnak, bölcsebbnek, igazságosabbnak tartja magát.

Hogy hol helyezkedsz el valamelyik versenyben, amit választottál, vagy tudsz egy laza fazon lenni, az is egyrészt a személyiségedtől függ, másrészt azért a környezeted visszajelzéseitől. Ha már anyagiak, a szemétdombon is lehet valaki kakas, meg egy soktornyú irodaház főnöki székében. Mindenesetre nem érdemes lehetetlen mércét felállítanod, magaddal szúrsz ki.

2022. szept. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
41%

"Ha valakihez hozzámegyek, és eddig könnyen eltartottam magam, utána meg rosszabbul élünk, mintha egyedül maradtam volna, akkor mégis, hogyan lehet tervezni mondjuk gyereket?

Esetleg tartsam el a GYESből őt is meg a gyereket is, mert ő minimált keres?"


Ha dolgozol és eltartod magad, akkor eleve nem gyest kapsz, hanem gyedet. Gyereket meg minden párnak úgy kellene vállalni, hogy van némi megtakarításuk. Ez a "pénzes pasi kell és a gyerekre fogom" most mellément.

2022. szept. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
17%
1 millió havi. Nettó alatt csak életképtelenek vannak.
2022. szept. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
26%

Érdekes kérdés. Én azt mondom, hogy a férjem is keressen hasonlóan, mint én. Ez megvan.

Ennél sokkal fontosabb volt számomra, hogy a férjem soha ne akarjon gyereket. Ne csak mondogassa, aztán meg azzal idegeljen, hogy babázni akar. Volt rá példa...

Tehát vegyen a kezdetektől véresen komolyan.

Nos, a férjem (nászajándék gyanánt) sterilizáltatta magát.

Azért ez már valami...

Igenis mindkét fél tegye bele magát a kapcsolatba minden tekintetben.

Ez viszont tényleg lutri...

2022. szept. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
40%
18-as vagyok. Elfelejtettem a koromat leírni. 47 múltam.
2022. szept. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
64%

16. Igen, én a jó fizumból fogok gyedet kapni, de szerinted tényleg mindegy, hogy mondjuk az én jó gyedemből meg egy minimálbérből élünk hárman, vagy egy olyan férfi van mellettem, akit nem kell eltartani/segíteni? Ne adj Isten ő segít anyagilag, mert én nem a teljes fizumat kapom? Ne mondd már, hogy nem teher, csak mert nekem jó lesz a gyedem is...


A pénzes pasi kell és gyerekre fogom duma meg persze, hogy mellément. Azért kell pénzes pasi, hogy ne én tartsam el, ne nyomorogjunk és kényelmes életünk legyen. Sorry ha ez gold diggerkedés, hogy azt akarom, hogy a pasi IS jól keressen, mint én. Lol.

2022. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!