Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az a férfi aki nem tud anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi aki nem tud anyagi biztonságot nyújtani, az lényegében nem tekinthető igaz férfinak?

Figyelt kérdés
Itt nem a léhűtő munkakerülő emberekre gondolok, hanem azokra akik átlagos havi jövedelemből tartják fenn magukat. Ők is férfinak nevezhetők vagy ők már életképtelenek, netán vesztesek? Vagy csak simán átlagosak. Mindkét nem tapasztalatai és válaszai is érdekelnek. Lehetőleg írjatok kort és nemet is.

2022. szept. 25. 16:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyutt tud élni egy nővel anyagilag es eletképes a kapcsolat akkot derul ki.
2022. szept. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem átlagosak az anyagi körülményeim és átlagosan is élek. Én igaz férfinak tartom magam bár nem ezek miatt. Az, hogy más mit gondol pont nem érdekel. A legnagyobb gond, hogy az emberek túlságosan is adnak mások véleményére. Pedig egyáltalán nem számít.
2022. szept. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%

Lehet még férfi, csak az a kérdés ki akar ilyennel házasságot? Viszont menet közben is történhetnek dolgok. Átlagos havi jövedelem meg két dolgot takar: egy átlagos életet, gazdálkodjon annyiból amennyit keres. A vágyait is a keresetéhez igazítsa.

A másik meg az, hogy ha nem elég a pénz, tegyen róla hogy több legyen.


Nekem 2006-ban 95EFt volt a fizetésem. Ma ennek a hétszerese. Akikkel akkor dolgoztam, azoknak a 80%-a pontosan ott dolgozik, reál fizetésben ugyanazért a bérért. Én megcsináltam egy egyetemet hozzá, 2X változtattam beosztást, ha kell a mai napig tanfolyamokat végzek családos férfi létemre. A feleségem ugyanúgy nem csak a s*ggén ül, ugyanúgy képzi magát. Épp a minap kaptam a testvéremtől egy olyan megjegyzést, hogy nekem könnyű, mi milliomosok vagyunk. Nem vagyunk azok, csak nem állapodtunk meg egy szinten. Ő jelenleg 200EFt-ot keres, és kiszolgáltatott nőként él(elváltan) egy férfi mellett.


Lehet választani, senki se panaszkodjon. Hát igen, a pozitív változásokba energiát, időt kell fektetni, aztán áldozatokat hozni, lemondás hegyek stb.


Igaz férfi meg csak nézőpont kérdése. Van aki a farokméretben méri, van aki bicepszben, van aki agresszivitásban, van aki segítőkészségben, kitartásban, anyagi biztonságban, szakállban, tetoválásban, szemszínben! :) Kinek mi.

2022. szept. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
7%
Nekem teljesen mindegy hogy minimálbér vagy milla/hó netto a fizuja, ha nem költ a nőre az férfiatlan.
2022. szept. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
74%
Úgy gondolom, hogy az anyagi biztonságom az én felelősségem, meg tudom magamnak teremteni és meg is teremtem. Erre pont nincs szükségem.
2022. szept. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
27%

Így van. Ez az evolúció törvénye.

Még az ősemberek idején is csak biológiailag volt férfi az olyan férfi aki nem volt jó vadász, csak egy csicska. Szaporodáshoz nem volt joga, a farka csak egy csökevény volt a testén. Az alfahímeknek volt csak joguk ahhoz, hogy megbasszák a nőstényeket.

2022. szept. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
70%

Hagyjuk már a biológiát.

Ha valakihez hozzámegyek, és eddig könnyen eltartottam magam, utána meg rosszabbul élünk, mintha egyedül maradtam volna, akkor mégis, hogyan lehet tervezni mondjuk gyereket?

Esetleg tartsam el a GYESből őt is meg a gyereket is, mert ő minimált keres?

Lehet itt alfahímezni, meg lepontozni, de én sem akarnék olyan pasit, aki a minimumot keresi, mert csak egy rohadt nagy terhet vennék a nyakamba ezzel.

2022. szept. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
18%
szánjalmasak már ezek a kérdések
2022. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy valaki tök valid okból szegény, mert mondjuk tanár, szóval értelmes is, dolgozik is, csak kibszott vele az állam. Igazságtalan, persze, ez azonban nem fog kaját varázsolni az asztalra, szóval nekem sem kéne ilyen élet, akármennyire is rendes ember.
2022. szept. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
73%
7-es. Teljesen igazad van! Akik lepontozzák ezeket a válaszokat, megnézném őket helyzetben. Nem 20 éves kisgyerekek válasza a mérvadó az ilyen kérdésekben.
2022. szept. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!