Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adonisz félistenek! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adonisz félistenek! Nektek milyen rendszerességgel és milyen minőségben jönnek össze nők és mit tesztek ezért?

Figyelt kérdés

Úgyis tudom, hogy szét lesz trollkodva a kérdés, de remélem azért pár értelmes, kifejtős válasz érkezik. Akár privátban, hogy ne legyetek lepontozva.


Azért szeretnék összetettebb válaszokat kapni, mert egy "én hetente 3-at dugok" meg "nehogy azt hidd, hogy ilyen külsővel könnyű" egymással ellentmond, de ha kiderül, hogy a "hetente 3-at dug" srác aktív szociális életet él mellette és igazi partyarc, a másik meg romantikus hősszerelmes típus és félénk a lányok társaságában és amúgy se jár sehova meg közösségi oldalon sincs sokezer ismerőse, követője, akkor nincs pariban a kettő.


A "rendszeresen járok szórakozni és prémium előfizetésem van minden társkeresőn és fotóssal csináltattam magamról igényes fotót, mégse jön össze, pedig 10-es vagyok Photofeeleren is és rengeteg a matchem" meg a "155 centis, kopaszodó, pocakos 38 éves vagyok, akit negyvenesnek néznek és a saját anyám is azt mondja, ronda vagyok, de azért múltkor is összejött egy kollegina meg kedvelnek a nők és társkeresőn is többel beszélgetek, onnan is jöttek össze" is látszólag ellentmodás.


De ha kiderül, hogy az adonisz srác valami nagyon weird forma, aki egy Brad Pitt testbe zárt Sheldon Cooper és menekülnek tőle a nők, a ronda Quasimodo meg egy olyan személyiség, hogy mesterien tud kapcsolódni például gyerekes anyukákhoz, mert jól elvan a kiskrapekkal. Ügyesen tud flörtölni is. Meg annyira pozitív szemléletű, hogy ha 1 az egymillióhoz az esélye is örül neki, hogy van esélye és ezáltal időnként rátalál a szerencse.


Ahogy az sem mindegy, hogy szoftverfejlesztő vagy egy sötét kis irodában vagy home officeban, vagy kijárós duguláselhárító. Esetleg gipszkartonozol retkes munkaruhában vagy kiöltözve csini öltönyben vagy üzletkötő. Sem abban, hogy hány emberrel találkozol naponta, sem a munkádhoz szükséges kommunikációs képességekben.


És végül az életkor sem mindegy, mert az adonisz félistenek is a legjobban tinikorban meg 30 alatt, de főleg 25 alatt tudnak csajozni, 35 fölött meg már nekik is erősen lejtős a pálya (kivéve talán, ha tényleg jól bánnak a kiskrapekokkal és Stifler mamája volt már tinikorban is a zsánerük)



2022. szept. 25. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
22%

Feleslegesen sokat írtál, de Stifler mamája megnevettetett 😂😂


Ajánlok egy csatornát.

És a kulcs, önfejlesztés.

Te is lehetsz adonisz, bármi lehetsz csak tenned kell érte :)


[link]

2022. szept. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Sajnos, mivel én is ronda férfi vagyok, nem tudok elsőkézből választ adni, csak egy jó haverom, egyben kollegám helyzetét tudom elmondani.

Ő egy 190 centi magas, jóképű izmos diplomás srác, aki szexmániás. Online és szórakozóhelyeken is ismerkedik, fiatal csajoktól kezdve, a 40-50-es nőkig bezárólag. Nekem, mivel jó cimborák vagyunk, mindig meg szokta mutatni az üzeneteket, beszélgetéseket, kapott képeket stb. Elképesztő, hogy milyen/bármilyen képet küldenek a csajok egy potenciális férfinak.

Neki átlagban, heti egy-két nő összejött, mindenféle korosztályból, nagyon nem tett érte sokat, csak jól nézett ki és ezt tudta is magáról. Ennyi a titok kb.

2022. szept. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Miért sírsz? Bárki lehet adonisz ha tesz érte! Diéta és sport 30 évig!! És a következő életében jobb esélyekkel indulsz!
2022. szept. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Így van 3-as! Az már máskérdés hogy az embernek van-e szabadideje és lóvéja ezt megvalósítani mert sokan csak 200-300 000 Ft között keresnek valaki meg az alatt és ritka aki efelett keresne! Én is 200 000 Ft körül keresek és képzeld el nincs időm a fárasztó 8 órás fizikai munka után konditeremben edzegetni 3 órákat és egy jól összeállított diétás menüre sincsen lóvém. Itt az infláció a számlákat fizetni kell és meg enni, innivalóra is költeni kell!
2022. okt. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenki VV Soma hogy csomó szabadideje legyen és lóvéja hogy állandóan konditerembe tudjon járni és sok fehérjeport és proteinséket bevinni a szervezetébe!
2022. okt. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5: Arról nem beszélve, hogy arcszerkezet is kell hozzá. [link]


Itt is csak második helyezett Soma, Pumped Gabo messze maga mögé utasítja vonzerőben.

2022. okt. 15. 12:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy csak vicceltél!
2023. júl. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
“Brad Pitt testbe zárt Sheldon Cooper”😆🔥.
2023. aug. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
VV Soma az a ritka eset, amikor valaki nemcsak kipattintott, de menő az arcszerkezete is. És első megszólalásig még értelmesnek is látszik. Pumped hozzá képest koksztól puffadt arcú nyomi.
2023. aug. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!