Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolok rá ennyit és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok rá ennyit és miért álmodom róla heti rendszerességgel?

Figyelt kérdés
Nemsokára férjhez megyek van egy csodálatos párom.Mielőtt össze jöttünk volna ismerkedtem egy férfival egy ideig és nagyon érdekelt engem,viszont annyiban maradt a dolog soha nem volt köztünk semmi csak flört volt aztán pár hónap után jöttem össze a mostani párommal.Mègis napi szinten eszembe jut gondolok és és álmodom róla.Mikor már javában a párommal voltam felkeresett,hogy legalább egyszer találkozzunk,de visszautasítottam.

2022. aug. 14. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem elég csodálatos neked a párod, csak nem mered kimondani, nem mered megszakítani a folyamatot, amerre tart a kapcsolat, pedig másra vágysz. Már előre sajnálom a párodat.
2022. aug. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy idő után elmúlik ez a vágyakózás, a legtöbb emberben benne van az új iránti érdeklődés…
2022. aug. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem kéne férjhez menned, ha ennyire leköti az érzelmi energiádat egy másik férfi.

nyilván azért kattogsz rajta, mert bár elutasítottad, de valójában vágysz rá, fantáziálsz és álmodsz róla.


én a helyedben találkoznék vele, mert asok minden eldőlhet.


mg nem késő lefújni a lagzit, jobb, mint pár év múlva válni.


de az is lehet, h. úgy mész haza, h. tovább már nem foglalkoztat, és akkor férjhez mehetsz.

2022. aug. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3#

Az nem lenne a vőlegényem szempontjából árulás? Azért nem mentem bele a találkozóba mert nyíltan elmondta a szándékát,hogy nagyon vonzódik hozzám és közeledne hozzám félek,hogy olyat tennék,amit aztán megbánok tudom gonoszság ilyet írni,de vágyom rá belül.

2022. aug. 14. 12:18
 5/8 anonim ***** válasza:

az az árulás, ha úgy mész hozzá,. h. közben másra vágysz.


szerintem te nem a vőlegényedbe vagy szerelmes.


azt is érdemes tisztázni, h. pusztán szexuálisan vonz a másik, vagy szerelmes is vagy belé?


inkább most fújd le a lagzit, mert így boldogtalan leszel, és meg is csalhatod.


ettől a ffitől függetlenül se menj férjhez, mert számomra teljesen egyértelmű, h. nem a vőlegényedet szereted.


lehet ez arról is szól, h. még nem vagy érett a házassághoz, szorongsz tőle, és a tudatalattid azért dobja fel a másik pasit.


mert ő alibi lehet egyben, azért nem mész férjhez, mert inkább őt akarod, de lehet simán nem akarsz az égvilágon senkihez hozzámenni.


tisztázni kell ezeket magadban!

2022. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
és azóta megszakítottál minden kapcsolatot ezzel a másik pasival? tehát cset, mail, sms, semmi nem volt vele, mióta elutasítottad?
2022. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azóta még egyszer próbálkozott,de véglegesen visszautasítottam.

Nemtudom miért gondolok rá ennyit szerintem ez csak testi vonzalom,ami nála is nagyon jelen van a tudtomra adta.

2022. aug. 14. 15:53
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
Azért gondolsz rá sokat, mert jobban bejön, mint a párod. Tudod, nem illünk össze mindenkivel egyformán. Van akit rühellünk az első perctől, van, aki szimpatikus, van akit akár szeretni is tudunk, és van akinek egy pillantásától megroggyan a térdünk. Szerintem fújd le az esküvőt, mert a jelen pasid messze nem az, akivel érdemes lenne összekötni a sorsodat.
2022. aug. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!