Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerették napi rendszeressègge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerették napi rendszeressèggel főzni?

Figyelt kérdés

Szeretitek az időtöket minden nap vagy 2 naponta főzèssel tölteni,


Legyszi írjátok oda h f/ n


Azért kérdem mert a külföldiek úgy írjak le a magyar nőket weboldalakon h szeretnek főzni.

Most a kérdésben belevesszuk a férfiakat is.


És nem az a kérdés h évente egyszer vagy ha kedved van, hanem h rendszeresen meló után naponta 1 -2 órát ezzel tölteni.


2022. szept. 4. 12:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Napi rendszerességgel munka után nem, mert elfáradok, de azzal, hogy minden hétvégén főzzek, nincs bajom. Az néha még ki is kapcsol, ha addig a gyerekeim nyugton hagynak 1-2 órát a konyhában tevékenykedni. 40N
2022. szept. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%

Én nem szeretek főzni. Tudok, és meg is csinálom, de ez nekem szükség szerű és "kötelező" kb mint a takarítás. De örömöt nem lelek benne.

A párom viszont imád főzni kiskora óta, pedig ő férfi.


26/N

2022. szept. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

Én egyaltalan nem szeretek főzni, de buta általánosítások is az ilyenek.

Munka után általában faradt vagyok már hozzá, illetve sokszor dolgom van. Hétvégente gyakrabban szoktam, mert muszáj.

25N

2022. szept. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 naponta mindig főzök. Utána pedig szépen kiadagolom magamnak az ételt grammra pontosan. Nem teher, mert kell a célom eléréséhez. Mindezt úgy teszem, hogy reggel 7 és délután 6 között nem vagyok itthon. Viszont azt hozzá teszem, hogy nem olyan ételeket készítek amik órákig készülnek.
2022. szept. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten tudunk és szeretünk főzni. Felváltva főzünk, vagy kinek mi megy jobban. Olcsóbb, mint a menük.
2022. szept. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Rühellek főzni. Ki sem tudom fejezni, mennyire. Az meg, hogy munka után ezzel csesszem még el az időmet, elképzelhetetlen. Szóval hétköznap rendelünk, esetleg a párom összedob valamit.

Hétvégén is ő főz, mert ő jobban elvan vele, amíg én takarítok vagy egyéb házimunkát csinálok.


28N

2022. szept. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%

Németországban élek, és itt is ugyanúgy szoktak a kolléganők főzni. Szokott is téma lenni, hogy ki mit főz, recepteket cserélünk, és rendszeresen szoktak ebédre meleget hozni. A férfi kollégák is szoktak főzni. Nem hiszem, hogy ebben olyan jelentős különbség lenne.

A hagyományos magyar konyhára pedig az jellemző, hogy viszonylag gyorsan elkészülnek a hétköznapi fogások. Egy paprikás krumpli vagy egy tojásleves maximum fél óra. Amit lehet, azt egyszerűsítek, például a főzelék konzervből vagy fagyasztott zöldségekből gyorsabb. Hétvégén, ünnepnapon szoktunk valami macerásabbat főzni, mikor jobban ráérünk.

2022. szept. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

hétköznap nem szeretek, hétvégén néha igen, néha nem, de azért akkor szoktam.

N

2022. szept. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek. Pontosan azert mert tervezessel, vasarlassal, fozessel, mosogatassal tobb mint 1 ora elmegy egy nap. Az egy heten 7 óra minimum és az pont annyi mintha meg egy napot dolgoznek a munkahelyen. Takaritas detto, plusz ujabb munkanap.
2022. szept. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Hangulattól függ. Sokszor szeretek, munka után is, máskor meg mintha a fogamat húznák, inkább kihagynám. Alapvetően szeretek főzni, és szeretem a saját főztöm enni a munkahelyemen is, de nyilván mint minden kötelező feladat, ez is idővel teherré válik.


29/N

2022. szept. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!