Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár hete napi rendszerességgel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hete napi rendszerességgel álmodom az exemmel, mi lehet az oka? Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Több éve szakítotottunk,már nekem is új kapcsolatom van.

Napközben nem jutott soha eszembe, de a sok visszatérő álom miatt egyre frusztráltabb vagyok.

Páromnak nem merem elmondani,hogy minden éjjel visszatér az ex, mert nem értené meg,féltékeny típus.


Hogy szabaduljak meg ezektöl az álmoktól?


2018. aug. 23. 13:19
 1/8 anonim válasza:
Nálam is ez ez a probléma.;( Szerintem hiányzik neked. Kutakodtál a napokban utána pl közösségi oldalakon ?
2018. aug. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Az exek álmoskönyvében azt írják, hogy ez rosszat jelent.
2018. aug. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudsz, valószínűleg a lelkednek hiányzik a személy lénye.


Az álmoskönyves butaságot meg kukázd:DD

2018. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Csak az álmok kezdete után kezdtem kutatásba,de persze semmit nem találtam.

Nincs nyilvános posztja,nem vagyunk ismerösök.

Az a baj,hogy az álmok kellemesek is, boldognak érzem magam,de a valóságban nem hagynám el a párom.

És az életben az exemmel sem kezdeném újra.


Nagyon rossz,hogy vannak ezek az álmok, lehet tényleg a tudatallatimnak hiányzik.


Az álmoskönyvekben nem hiszek.

2018. aug. 23. 13:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem ia volt nem egy ilyen. Azt mondják, hogy az idő megszépíti az emlékeidet ezért álmodhatsz róluk. Nem jelenti azt, hogy kevésbé szeretnéd a párod, vagy visszamennél hozzájuk. Ez egy akaratlan tudatalatti "játék".
2018. aug. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4 Több mint 20 éve nincs olyan hét, hogy ne álmodnék vele, már mint az exemmel. Pedig hasonlóan vagyok mint te.


Már megszoktam:D Az lenne fura, ha nem lenne ilyen álmom.


Akár ügyet intézünk, akár megyünk, akár megmutatja az uj otthonát,akár én mutatok neki valamit szóval mindig valami történik az álomban. Néha van olyan hét, hogy minden nap. De van olyan is amikor csak 1x.


Szóval az elme tud sok érdekességet csinálni.

2018. aug. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én valamelyik nap azt álmodtam, hogy az exem megment egy, az árvízben bent ragadt kocsiból. Senkivel és semmivel nem törődött, csak hogy megmentsen. Utána újra egymásra találtunk (persze az álmomban). Másnap fb-n az egyik ismerősöm megosztott egy hirdetést. Valamiért rámentem a hirdetőre, és mit látnak szemeim? Egy kép az exemmel.. Az esküvői képük, idén tavasszal házasodtak :)

Nem tudom mit jelent az álom, de hogy pont másnap véletlen tudjam meg, hogy megházasodott :)

2018. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 Azt, hogy ne fuldokolj a féltékenységtől:DD
2018. aug. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!