Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerették napi rendszeressègge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerették napi rendszeressèggel főzni?

Figyelt kérdés

Szeretitek az időtöket minden nap vagy 2 naponta főzèssel tölteni,


Legyszi írjátok oda h f/ n


Azért kérdem mert a külföldiek úgy írjak le a magyar nőket weboldalakon h szeretnek főzni.

Most a kérdésben belevesszuk a férfiakat is.


És nem az a kérdés h évente egyszer vagy ha kedved van, hanem h rendszeresen meló után naponta 1 -2 órát ezzel tölteni.


2022. szept. 4. 12:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Gyűlölök. Csak magamra is, mert 5-10 perc kajálás nem ér meg 1-1,5 óra főzőcskézést és takarítást. Másokra meg hatványozottan gyűlölök, mert nekem ugyan úgy 1-1,5 óra gürizés, a többiek meg 10 perc zaba után már el is párolognak nekem meg marad a takarítás. Nem is szoktam csak nagyon ritkán. Ha már a konyhában tevékenykedek, akkor sütit sütök. Azt élvezem.

Emellett szerintem nem föltétlen igaz, hogy rendelni drágább. Persze meg kell találni a finom és olcsó helyeket. És nem is csak a konkrét számokat kell nézni. Mióta rendelek rengeteg időm felszabadult. Rengeteg stressztől is megszabadultam, mert nem azzal telik a fél életem, hogy azon kell gondolkodnom, mit főzzek, ahhoz hol vegyem meg az alapanyagokat, miket tudok előre megvenni, mik a romlandók, stb, stb. Plusz nincs pocsékolás. Rengeteg étel és alapanyag ment a szemétbe, már ez sincs.

28/N

2022. szept. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Pénteken főzök szombatra és vasárnapra. Amúgy lányom a suliba eszik és rendelek.

Nem szeretek kimondottan főzni, de elvagyok vele.

N 30

2022. szept. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek főzni, engem kikapcsol (igen, munka után is). Általában 2 naponta szoktam, de ha úgy alakul, akkor van, hogy naponta. Hétköznap viszonylag egyszerűbb kajákat szoktam készíteni, ami megvan 1-1,5 óra alatt, hétvégén pedig olyat amihez picit több idő kell.


25/N

2022. szept. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Hát meglepett a válasz, tényleg sok valakinek nyűg ez mégis azt mondják a külföldi weboldalak h a magyar nők szeretnék főni.
2022. szept. 4. 16:55
 15/22 anonim ***** válasza:
14%
Aki gyakran foz, az szinte mindig kover, foleg ha szult. Aki alog foz, alig eszik, az marad sovany. Amigy meg tobb nő főzne örömmel ha lenne olyan tágas, szuper felszerelt amerikai stílusú konyhájuk. Hatalmas mosogatogep, hatalmas tarolohelyek, csucsszuper rizsfozo, tojasfozo, hatalmas no frost duplaajtós hűtő, normalis draga tepsik, sok pénz minőségi alapanyagra mint amikor bemegy egy amerikai egy szupermarketbe és nem a szar ízetlen zöldséget, kemény barackot kell vennie drágán, amit rasóznak a szegényebb orszagokra és így tovabb.
2022. szept. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
57%

Én szeretek főzni, porciózni, a kaja feletti kontrollal kicsit túlzásba is tudok esni, de ennyi kényszeresség mindenkinek kell. :D Hétköznapokon vannak a bejáratott, kalóriaszegény kaják, amikkel operálok, hamar megvannak, ezeknek az elkészítése inkább lelki megnyugvást ad, mint szórakoztat.


Hétvégente szoktam jobban belemerülni, szeretem a hagyományos magyar konyhát is, meg a vasárnapi húsleves+rántott hús/csirke paprikás kombót is, sütit is szoktam sütni havi 1-2 alkalommal. Fél évente 2-3 alkalommal szoktam kipróbálni nemzetközi dolgokat, most a ramen van soron, arra gyúrok, az alaplé most hétvégén lett elrakva a húslevesből. A súlyom átlag, sokat mozgok, meg nem is eszek nagy adagokat.


Viszont számomra az nem opció, hogy ha kapcsolatban vagyok, egyedül tevékenykedjek a konyhában, míg "apuci" más módon kapcsol ki. Erősen betriggerel, úgy érzem, hogy kihasználnak, így számomra akkor kielégítő a főzőcskézés, ha közös időtöltés. Nyilván ezt nem lehet mindig, de ha nem jön össze, akkor viszont elvárom a másiktól, hogy ő is vegye ki a részét a főzésből egyedül is. Ha meg erre nem hajlandó, akkor egy ponton túl azt mondom, hogy fakk jú, és mireliten élünk, volt már rá példa.

2022. szept. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
57%

Nem mondhatnám, hogy szeretek főzni. Ha főzök, minimum 2-3 napra. De sokszor rendelünk inkább. Viszont van mikor rámjön az "alkothatnék", ilyenkor egészen van kedvem az itthon lévő alapanyagokból valami újat kitalálni, összeállítani.

Mondjuk szerencsére férjem szeret kuktáskodni, tehát sokszor közösen főzőcskézünk.

Korábban munka után naponta szaladtam haza főzni. Eredmény, túlhajtottam magam, hogy annyira nagyon tökéletes háziasszony akartam lenni, és semmi másra nem volt már erőm, energiám. Örültem ha kicsit volt időm leesni egy fotelba és relaxolni.

Na ezt elengedtem. Azóta lehet, hogy rendelt kaját eszünk sokszor, de legalább tudok működni mint feleség meg mint társ is.

Most,az áremelkedésekkel újra próbálok vissza állni a főzésre. De elterveztem, heti egy napnál többet akkor sem vagyok hajlandó vele foglalkozni. 2-3-4 félét megfőzök, egyiket esszük két napig, a többi megy a fagyóba a hét többi napjaira.

2022. szept. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Minden nap főzök!
2022. szept. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Minden nap főzök. Es szeretek is. Nem nyűg. A mosogatógép pedig a legjobb baratom


33N

2022. szept. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Az nekem is!XD
2022. szept. 6. 00:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!