Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Mennyi az ideális fizetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyi az ideális fizetése egy férfinek?

Figyelt kérdés

Én nőktől azt hallottam, hogy a túl sok ugyanannyira rossz, mint a túl kevés. Más értékrend, anyagi szakadék, stb.


Szóval melyik sávba essen a férfi fizetése, ami a legideálisabb? A számok nettóban értendők.


2022. szept. 24. 21:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%

Ezt a nyomi kérdést! Aki valaha nélkülözött már, vagy kevés pénzért keccsölt életében, az tudja, hogy pénzből a több az ideális. Igen, én szeretnék olyan színvonalon élni, mint aki fél milliót kap havonta. De az ideális az 1 Mihály lenne. Meg is mondom miért:

Lenne egy saját három szobás házam, ami nincs. Vennék egy normális, új kombi autót és nem egy 20 éves kocsit pasztázgatnék a műszakira. Nyáron elvihetném a gyerekeimet a görög tengerhez és nem a napközis tábor, meg egy hét kemping lenne a nyaralásuk. Nem mások levetett gönceiben járnék. Megvenném azt a szintetizátort, amivel a zenei elképzelésem megvalósulhatna a zenekaromban. És vennék egy Fender stratot, fej-ládával, meg minden földi jóval, csak úgy, otthonra. A gyerekeimnek rendszeresen tudnék félretenni, hogy felnőtt korukra ne kelljen nekik szutyok munkahelyekért kaparni, mint nekem kellett.

F

2022. szept. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
77%

Nem összeg, hanem körülmény függő. Más ha saját lakása, kocsija van és más ha albiban lakik és/vagy gyt-t fizet.

Keressen annyit, hogy kényelmesen éljen egy átlagos színvonalon miután az összes rendszeres költségét(albi, gyerektartás, hitel, akármi) kifizette. És ne legyen az, hogy nem megyünk sehova vagy ha igen, szinte mindig én fizetem, mert neki nem futja rá. Volt már rá példa, többet nem, köszönöm.

2022. szept. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
29%
ne pontozzátok le akik megmondják az őszintét. figyeljetek, egy jó nőnek 100an csapják a szelet. abból tegyük fel 10gazdag, abból 5 bunkó, 3 csúnya, marad kettő potenciális jelölt. akkor mi a fenének b*szakodjon a csórókkal? higgyétek el h a jó nők tudnak válogatni miből és találnak maguk mellé gazdag és normális pasit.
2022. szept. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
68%
Gazdagot az biztos ,de normàlist azt kétlem 😄
2022. szept. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
69%
És mi van ha a jóképű, gazdag pasi nem jó az ágyban? Ebben az esetben is csak a külsőségek számítanak?
2022. szept. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
88%
Úgy vagyok ezzel hogy a nőnek is legyen annyi pénze, értéke mint nekem. Ne az én pénzemet élje, ha van neki 500 ezer havi fizetése akkor nekem is van annyi. De ne legyen munkanélküli, adjon bele mindent ha akar kapcsolatot.
2022. szept. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ezt neki kell tudnia, nem nekem. Mindenki maga dönti el, hogy mennyiért nem rablás a munkája.
2022. szept. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
60%
Annyit keressen meg amennyit én nőket (527 ezer).
2022. szept. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
60%
Nőként*
2022. szept. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
49%
Ezek nettó vagy bruttó összegek?
2022. szept. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!