Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok lenézendő az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok lenézendő az, ha egy férfi válogatós és nem akar akárkivel együtt lenni és emiatt nem nagyon voltak kapcsolatai vagy nem volt egyáltalán?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert úgy vettem észre, hogy természetesebbnek veszik azt, ha egy nő válogat, de ha egy férfi válogat néha megkapja a lúzer, defektes jelzőt és, hogy mit képzel magáról, tanulja meg, hol a helye és hasonlók. Kettős mércét érzékelek ezzel kapcsolatban.
2022. szept. 22. 16:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#9: "Teszek már azért, hogy változzon a helyzetem, de tudod van egy barátom aki nem edz, nem sportol, nem figyel oda mit eszik és nem hízik. Én, ha picit nem edzek és nem tartok diétát már könnyen felmennek a kilók."


Nekem meg van olyan barátom, aki 190 magas és úgy szedett fel lányokat, hogy a bolt legmagasabb polcáról levett neki egy üveg piát. Meg hiába csúnya a feje, két nagyon szerelmes 180 feletti lány is volt, aki közül az egyik még ott sírt nekem, hogy neki tényleg csak ez az egy igénye van, hogy legyen a pasi magasabb tőle és zsiráfnak csúfolták és neki ez az egy kitétele van és milyen rossz neki, hogy elhagyják, pedig ő bármit megtenne a haveromért, ha visszafogadná.


Olyan kollégám is volt, aki már 22 évesen régiós igazgatói pozícióban volt, mindig mindent megkapott, nem csak az apja, de a szélesebb családja is nagyon gazdag, olyan lusta/nehéz felfogású, hogy még az angolhoz is magántanár kellett neki, hogy egyáltalán a nyelvvizsgán átmenjen, pedig korlátlan lehetősége volt gyakorolni a nyelvet, rengeteg országban járt már gyerekkorában meg tinikorában is a családjával, élnek más országokban rokonok, barátok is.


Sőt, volt olyan osztálytársam, aki alacsonyabb volt tőlem és sebhelyes volt az arca és cigány is volt (állítólag azok hátrányos helyzetűek) és olyan nők voltak oda érte, pedig elég durván bánt némelyikkel...


Lehet rajta keseregni, de férfiként mondom, hogy amit meg tudsz tenni magadért, azt tedd meg. A mozgás jót tesz minden szempontból, ahogy az is, ha nem eszel túl sokat és pénzed is több marad.


Átérzem a helyzetedet, mert valószínűleg nem léptél volna erre az útra, ha amúgy bejönnél a csajoknak mint "Nagy mackó."


Esélyes, hogy az arcod, testalkatod miatt akkor sem leszel kapós, ha magadra ápolsz némi sportos külsőt. Én ugyanebben vagyok.


Én ilyen voltam:

[link]


És ilyen lettem:

[link]


Ugyanúgy nem kellek senkinek.


Eközben ilyen férfiaknak van nője: [link]


Csak hát ha mögé nézünk ezeknek a kapcsolatoknak, akkor kiderül, hogy


1. esetben 14 évesen jöttek össze, első szerelem volt, később hízott el a férfi.


2. esetben a férfi extrém jóképű, a nő pedig pont szereti a mackós alkatot.


3. esetben a nőnek van előző kapcsolatból gyereke.


4. esetben a férfi saját lakással, kocsival rendelkező viszonylag jómódú ember, a nő meg 2 éve még Putnokon lakott és molesztálta őt a nevelőapja, ebből szabadította meg a pasi.


5. esetben a férfi egy megtestesült stand upos nagydumás "mindenki szereti" típus és a csaj kollégája, akinek hónapokon keresztül udvarolt.


6. esetben a férfi havi 100-150 ezret a nőre költ, mindig meglepi őt valamivel, de a szex elég ritka közöttük, aztán egy iszogatós este a sokadik ital után sírva fakad a srác és kiönti a lelkét, hogy azt hitte, hogy beleszeret és értékeli mindazt, amit kap tőle, még azt is elfogadta, hogy nem akar szexelni, soha nem is erőltette, de most kiderült, hogy Tinderezik a csaj és már 2 sráccal is megcsalta őt.


A jó test egészséges és sokat javít rajtad, ha amúgy is jó pasi vagy.


De ha nem jössz be a nőknek, akkor kisportolhatod magad, mint én. Olyan leszel, mint a spoilerrel felszerelt metálfényezett Trabant cabrio. Maximum a cigány mondja rád, hogy "Gyá, nagyon dzsukel vagyol!"

2022. okt. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#10: "aham, szóval te is az a pasi-kategória vagy, aki fényévekkel jobb kinézetű nőt akar, mint ami a saját színvonala lenne, és ezért nincs társa, és erre használja a 'válogatós" kifejezést. Belső értékekről meg semmi."


Ironikus, mikor két egymás utáni mondatban használod a "belső érték" kifejezést és szólsz le valakit egy KÜLSŐ TULAJDONSÁGA miatt.


Egy ember értéke maximum szexuálisan lehet a külseje, párkapcsolatban azért ennél sokkal összetettebb a dolog.


Kérdezem tőled. Miben is értékesebb egy 8 általánost végzett vidéki lány, aki nem fitneszmodell, csak egyszerűen jó génjei vannak és nem zabál sokat, emiatt jó az alakja és szép az arca egy olyan sráctól, akin van akár 50 kiló felesleg, de havi 800 ezret keres, saját lakása, kocsija van (a csajnak egyik se és még jogsija sincs), diplomája és mellé olyan tudás, amivel bármikor meg tud ennyit keresni, akár home officban a világ bármely pontjáról.


Azért, mert a külső skálán méred mindkettőt, csak hogy számodra kedvező eredmény szülessen?


Ám ha ugyanazt a külsejű nőt egy Pumped Gabo külsejű segédmunkással hasonlítod össze, akkor már hirtelen te is a komplexitással jössz, hogy az ember értéke nem csak a külsőn múlik?


Ha pedig a diplomás Kasszás Erzsit nem akarja megdugni a 8 általánost végzett latin testépítő (pedig őt elfogadta volna diploma nélkül is, mert annyira jó pasi), akkor egyenesen a belső értékeket helyezed minden alfájává és omegájává, hogy akkor is a pasit hozd ki szemétként?

2022. okt. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!