Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos, erősebb, férfias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos, erősebb, férfias testalkat miért nem jó már a mai nőknek?

Figyelt kérdés

Régebben rendben volt, hogy egy férfias férfinak van némi pocakja, ma már ha nem kocka hasa van egy pasinak, az szóba sem jöhet egy csinos, vékony nőnél, de már lassan a dagadt nők is válogatnak.

Csak a test számít már a mai nőknek?A belső lehet akármilyen tökéletes, stabil anyagi háttér, biztonság, magas beosztású karrier, mind semmit sem ér, csak a szálkás, kigyúrt test?



2022. szept. 17. 11:27
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
91%
Igyál meg pár sört aztán mehet a marokmarcsa. Egyszer majd fel fogod hogy kövér férfinak ami te vagy!!! Nem lehet vékony barátnője.
2022. szept. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
95%
Úgy szeretem, amikor istentelenül buta, rosszindulatú, nőgyűlőlő dagadék alkoholisták csodálkoznak, hogy nem kellenek a szép (!!!) nőknek. Ez már a Mónika show színvonalát is alulról nyaldossa.
2022. szept. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
96%

21 ez is túlzás. Olyannak, amilyen a kérdező valóban a lehetetlenhez közelít a dolog. Ugyanakkor ismerek olyan kövér pasit, akinek kis 156 cm magas, vékony nő a párja. Már gyerekeik is vannak. Mondjuk ott a pasi valóban jó ember a szó minden értelmében.

Ha valaki a külsejét tekintve perifériás van és emellé egy szélsőségesen rossz természet társul, olyan rossz szokásokkal, mint az alkoholizmus, az valóban a nullához közelíti az esélyeit, gyakorlatilag nem csak a vékony, törékeny, szép nőknél, akikből amúgy is kevés van, hanem minden jólszituált, éplelkű nő esetében. Legyen az magas, vékony, vagy épp kövér.

De maga a helyzet, hogy nagydarab pasi, törékeny csaj, azért nem a lehetetlen kategória.

2022. szept. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
97%

És amúgy tényleg nem...

Én kifejezetten vékony vagyok (habár jóval magasabb, mint a kérdező, hihi 😁), és tetszett már meglehetősen kövér srác. Csak hát ő nem volt ostoba, nem volt nőgyűlölő és alkoholista, cserébe baromi intelligens, kedves és humoros volt.


Persze mielőtt a torkomnak ugrik az incelhadsereg, nyilván én sem állítom, hogy a kövér férfi-vékony nő felállás gyakori, pusztán azt, hogy nem elképzelhetetlen, ha a srác kompenzálni tud a személyiségével. A kérdező esetében ez nyilván esélytelen. Ő egy Brad Pitt külsőt is le tudna rontani annyira, hogy csak nagyon sérült, önbizalomhiányos csajoknak jöjjön be.

2022. szept. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
98%
te vagy a pocakos lúzer az elmőlt 3 hétből? b.szarok rajtad ember....
2022. szept. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
98%
Pocakja a kisbabáknak van. Neked beled van, nem is kicsi.
2022. szept. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
97%
26, vagy mája... Ennyi alkohol után simán lehet, hogy inkább a mája adja a méretet.
2022. szept. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
98%

Már megint itt nyígsz? Ettől továbbra sem lesz nőd. Foggyáá le, fejezd be a sör vedelő tevékenységet, változtass a kva szar természeteden. Aztán lehet szerencséd lesz idővel. De ez a tehenes kérődzés mindig ugyanezen, nem visz előre, csak ha teszel érte.

Egyébként úgy látszik senki figyelmére sem vagy eléggé méltó. 🤭

2022. szept. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:

Ez is ilyen 21.századi baromság hogy egy férfi egyből alkoholista, ha megiszik naponta néhány sört, hétvégén néha 10-15-öt.

Nem vagyok alkoholista, nem fetrengek részegen az utcán, állásom van, saját otthonom, jól állok anyagilag( gondolom ezt itt jó páran nem mondhatják el magukról), nem beosztott pozícióban vagyok, hanem vezető.

És nincs hatalmas belem, csak valamennyi hasam, ha ez jobban megfelel, azért mert több a súlyom meg nem vagyok dagadt max átlag, ugyanis az nem háj csak rajtam, hanem erősebb a csontozatom, izomzatom…

2022. szept. 17. 13:30
 30/53 anonim ***** válasza:
100%

29

ALkoholista vagy. Kár szépíteni. Vagy kibírnád 2 hónapid alkohol nélkül? Ha nem, akkor azt jelenti, hogy függő vagy.

2022. szept. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!