Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ilyen vagyok akkor sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen vagyok akkor sosem lehet átlagos testalkatú barátnőm?

Figyelt kérdés

külsőm: átlagos arcom van, 180 feletti a magasságom, vékony vagyok.

belsőm: introvertált, félénk, nem sugárzom a magabiztosságot, de amúgy rendes vagyok


Mondják azt hogy zsák a foltját. Ezek alapján hozzám milyen lány lenne való?


kb ilyen az alkatom:

[link]


2020. szept. 28. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen: [link]
2020. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Tudod létezik ilyen, hogy testépítés. Oké, aláírom hogy az ember a magasságán nem változtathat és az arca kinézetén sem, de azért a testalkaton senki ne síránkozzon már. Undorító kövérből is le lehet fogyni 1-2 év alatt normális alkatúra, ahogy a soványból is 1-2 év alatt ki lehet hozni egy erős, sportos, szálkás, akár izmos testalkatot is. Csak hát ugye ehhez kitartás, szorgalom, önmagunkban való hit, utánaolvasás képessége és hasonlók kellenének.
2020. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
+ egy halom pénz. Persze amiket írtál azok jobban és azok az alappillérek, de pénz nem fog menni. Meg kell a háromszor drágább holmikat és be kell fektetni drága sportkellékekbe. De ez utóbbit legalább csak egyszer. Feltéve, ha van miből.
2020. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem drága egészségesen sem enni. Én 95 kg súlyú vagyok (magas, sportos alkatú) és havi 40-45 ezer forintból táplálkozom. 95%-ban itthon főzök saját magamra. Havi 10 ezer forint körül van a kondibérlet is. Ha nem cigizel, piálsz, nassolsz össze-vissza minden szemetet, tehát ezekre nem kell költeni, akkor még spórolsz is. Én havi 130-140 ezer forintból élek. (Mármint ennyi pénzt költök el mindenre, nem ennyit keresek.) És így is tudok edzeni rendesen. Pedig táplálékkiegészítőkre is elköltök bő 10 ezer forintot.
2020. szept. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem az alkatoddal van a baj, hanem a gyávasággal. Félénken nem lehet csajozni.
2020. szept. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
4-es. Jó vicc! Nézd már meg a zöldségek és a gyümölcsök árát... A nyomiknak a csirkemell is 1200Ft. A hal egy vagyon. A minőségi fehérje egy vagyon. Ha meg mellé dobod még a kiegészítőket is, akkor csak ezek olyan havi 120-150EFt-ot tesznek ki. Emellett nem fizettél még rezsit, ruhákat, egyéb kiadásokat. Engem már igazából 45 évesen nem érdekel ez a páváskodás, amit ma testépítésnek neveznek, de 20-25 évvel ezelőtt sem volt egy olcsó mulatság. Az meg egyenesen nevetséges és szánalmas, hogy ma az emberek 90%-a azt hazudja magának hogy a sport miatt jár le a terembe, holott csak igazából a csajozás, az insta, a fb meg az egófényezés. Én akkor is tudtam csajozni amikor 68kg voltam és akkor is amikor 92. Ráadásul ugyanabban a ligában.
2020. szept. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én barátom is hasonló alkat mint te, nekem tetszik. Szerintem egyszerűbb vékony alkattal ismerkedni mint nagyobb túlsúllyal. Inkább a felenkseg és introvertáltság ami pl. Engem zavar nagyon
2020. szept. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

6. A testépítéshez vagy a fogyáshoz nem kell gyümölcsöt enni. Az csak tömény cukor. Ez a legnagyobb tévhit, hogy az egészséges élethez a gyümölcs hozzátartozik, miközben nem. Zöldségből pedig kizárólag fagyasztott zöldbabot, illetve fagyasztott zöldségkeveréket (répa, borsó, karfiol, brokkoli) veszek. Ezek olyan 300 ft / fél kg jelenleg. Napi 1 ilyenből elég, vagyis napi fél kiló zöldség és az 300 ft.


Én csirkemellet eszem. 1200-ért már nem látok, inkább 1400 körül van. Halat nem eszem, mert iszonyat drága, igazad van. Nekem 95 kg-os emberként kell kb napi 75 deka csirkemell, az olyan napi 1000 forint. A zab fél kg 230 ft, a rizs 1 kg kb 300 ft, ezek sem drágák. Néha belefér a lencse, teljes kiőrlésű tészta, teljes kiőrlésű kenyér, természetesen a legolcsóbbak, pl kenyér a Sparból, tészta a Lidl-ből (mindent meg kell találni hol a legolcsóbb).


A GymBeam-ről rendelek fehérjeport, ami olcsó és jó is. Nézd meg. 5000 ft/kg és én csak az edzés utáni turmixban iszom a fehérjét heti 3x, nem azt eszem minden nap. A legolcsóbb vitamincsomag a Shop Builderről (a protein buzz márkájú) 5000 ft szokott lenni leértékelve a 30 darabos egyhavi csomag. Ízületvédő 2800 ft a havi adag. Szóval óriási kamu, hogy a tápkiegek havi soktízezer forint, meg nem tudom jól értettem-e amit mondasz, hogy havi 120-150 ezer. Nekem ennek a töredéke a testépítés. Ráadásul a tápkiegek többsége nélkül is tud fejlődni az ember, max kicsit lassabban.


És igen, lehet sokat is költeni rá, akinek van rá pénze én nem sajnálom senkitől a drága és márkás ételeket, kiegészítőket, de lehet kevés pénzből is edzeni, egészségesen enni, izmosodni, vagy lefogyni.

2020. szept. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
" napi 75 deka csirkemell, az olyan napi 1000 forint. A zab fél kg 230 ft, a rizs 1 kg kb 300 ft, ezek sem drágák. " és máris többet költesz, mint havi 45 rongy...
2020. szept. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

XDDD - Nem eszek meg napi 1 kiló rizst, fél kiló zabot. De megértem hogy a szövegkörnyezetből ez jött le, csak azért te is belegondolhattál volna, hogy az tényleg nevetségesen sok még egy testépítőnek is.


Ha nagyon érdekel, akkor napi 75 deka csirkemell, fél kiló zöldség, 40 deka rizs, 20 deka zab fogy nagyjából. Ez olyan napi 1000+300+130+100 = 1530 ft. Durván. Valóban több 45 ezernél, de nem sokkal. Őszintén olyan 50 ezer lehet, mert nyilván néha venni kell fűszereket, aztán mustár-torma-erőspaprika szósz, olaj.


De nem 60, vagy 80 ezer. Meg még egyszer, én 95 kg vagyok! Te/ti mennyi? Egy 70 kg-os embernek az én 50 ezrem máris csak 40 ezer lesz, vagy az alatti. Mert tudod, meg van adva hogy milyen testsúlyúként miből mennyit kell enni.

2020. szept. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!