Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ilyen vagyok akkor sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen vagyok akkor sosem lehet átlagos testalkatú barátnőm?

Figyelt kérdés

külsőm: átlagos arcom van, 180 feletti a magasságom, vékony vagyok.

belsőm: introvertált, félénk, nem sugárzom a magabiztosságot, de amúgy rendes vagyok


Mondják azt hogy zsák a foltját. Ezek alapján hozzám milyen lány lenne való?


kb ilyen az alkatom:

[link]


2020. szept. 28. 20:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
5-10 kilót azért talán normál étrend mellett is fel lehet szedni, és az alapeszközök sem kerülnek sokba. De ha semmit nem akarsz költeni, lehet sokat guggolni, (szabályos) fekvőtámaszokat nyomni, tolódzkodni két szék között, ilyesmi, bár ezek elég alacsony hatásfokúak bizonyos szint fölött, legalábbis nehezítés nélkül.
2020. szept. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!