Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos, erősebb, férfias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos, erősebb, férfias testalkat miért nem jó már a mai nőknek?

Figyelt kérdés

Régebben rendben volt, hogy egy férfias férfinak van némi pocakja, ma már ha nem kocka hasa van egy pasinak, az szóba sem jöhet egy csinos, vékony nőnél, de már lassan a dagadt nők is válogatnak.

Csak a test számít már a mai nőknek?A belső lehet akármilyen tökéletes, stabil anyagi háttér, biztonság, magas beosztású karrier, mind semmit sem ér, csak a szálkás, kigyúrt test?



2022. szept. 17. 11:27
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom hogy miről beszélsz, én csinos vékony nőként odáig meg vissza vagyok a törpenövésű dagadt alkoholista nőgyűlölő férfiakért.
2022. szept. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
98%
Fontos a külső, sőt, talán fontosabb nekünk nőknek mint a pasiknak. Ez van, nem vonzódunk dagadt formátlan pasikhoz.
2022. szept. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
99%

Csak nem 170/98,ismét? :)


Még mindig nem érted, hogy a "kis" pocakoddal irreális elvárásokat támasztasz, a belsőd közelében nincs a tökéletesnek, inkább taszító. A testalkatod pedig nem erős, nem erős vázizomzat, ahogy szereted emlegetni, hanem lusta, változtatásra nem hajlandó ember vagy, így csak álom marad számodra a csinos, vékony nő.

2022. szept. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
92%

Az erős és a férfias olyan távol van az eltunyult kövértől, mint én az asztronauta engedély megszerzésétől.


Erős, férfias:

[link]


Kövér, eltunyult:

[link]


Remélem, tudtam segíteni. Ha további illusztációkra van szükséged, szólj nyugotan.

2022. szept. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
98%
Nem az a baj, ha pocakod van, hanem az, ha zsíros a csecsed.
2022. szept. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:

Nem vagyok dagadt, csak éppen nem testépítő , vagy giliszta alkatú vagyok, régen a mondás úgy tartotta, hogy egy férfi 70 kg alatt csak karácsonyfa dísz, az igazi férfi 100 kg felett kezdődik.

Még az ideális női alkat mindig is a vékony volt, ( nem anorexiás), de kis törékeny alkat, kis feszes fenékkel, mellel, nyilván ez most sincs másképp, nyilván minden normális férfinak ez fizikálisan a vonzó, aki mást mond hazudik.

Na már most, ha a férfi test ideál ezek szerint meg is változott, de a nők állítják, hogy a belső érték, stabil otthon a fontos, akkor miért baj ha a férfi külseje nem egyezik a mai ideállal?

Ki hazudik itt?

2022. szept. 17. 11:48
 7/53 anonim ***** válasza:
93%

Idális női alkat a prehisztorikus időkben:

[link]

Ideális női alkat a XVI-XVII. században:

[link]


Ideális férfialkat az antik korban:

[link]

Ideális férfialkat a reneszánszban:

[link]

2022. szept. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
98%

Te hazudsz, elferdíted a valóságot.

Nézd meg a régi festményeket, szobrokat. Mondjuk a Dávid szobrot és a Willendorfi vénuszét...

2022. szept. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
93%

6

A nőideál kurvára nem mindig a vékony volt. Sőt! Nézd meg a 7-es komment linkjeit. Ezzel szemben a férfiideál sosem az elpuhult, kövér, pocakos alkat volt, hanem az izmos, szállkás. Tudom, hogy fáj, de a tények makacs dolgok...

2022. szept. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:

Mindegy, én azért nem az őskorba akartam vissza nyúlni, csak úgy, 30-100évvel ezelőttre.

Akkor voltak rendben a dolgok még, minden a helyén volt, a férfiak voltak a kenyér keresők, felnőtt férfias testalkattal, nem egy “diszfasz”, a csinos nők akkor meg szamba vettek az erősebb alkatú férfiakat, sőt arra néztek fel, mert ha egy férfinak netán volt kis pocakja a is, az az anyagi jólétet szimbolizalta, hogy a férfinak van mit ennie, így az utódoknak is lesz miből felnőnie, csak hat korcsosodik el a világ…

2022. szept. 17. 12:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!