Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők produkálják mindig ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők produkálják mindig ezt az ellentmondást?

Figyelt kérdés

Megfigyeleseim szerint mind itt gyiken mind a valósagban ha valasztaniuk kell 2 pasi közül mindig a penzesebbet valasztjak.


De ha itt valaki megkerdezi h ez az egzisztencia/anyagi szint elég egy bizonyos nőhöz vagy női reteghez akkor mindig tagadjak.



Ezt miert csinaljak?

Miert ilyen allszentek?


2022. szept. 15. 09:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
78%

Hát kérdező, párom pénzes és soha nem hord márkás ruhát 🤣 én is megtehetném, de biztos nem veszem egy pólót 30 ezerért.

Audi... Egy fos tucatauto (a legtöbben, akinek van annak vagy régi van vagy céges).

IPhone, én utáltam és leis cseréltem 🤣.

10es meg jól írja, akinek van a pénze mellett esze az nem villog vele... Akinek nincs pénze az akarja általában mutatni, h de ő a Jani 🤣.

N 30

2022. szept. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem azon szoktatok nyígni, hogy csak a kinézet számít?

Persze aki csóró, ronda, ostoba, hímsovi, az úgy járt.

2022. szept. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!