Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért nem udvarolnak nekem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem udvarolnak nekem a férfiak mert nem vagyok vonzó?

Figyelt kérdés

Semmi érdeklődés, randi

Már első alkalommal szexet akarnak. De ha ronda vagyok miért akarnak megdugni?!


2022. szept. 11. 22:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
97%
Igen, te vagy a probléma. Ha ennyire nem megy az ismerkedés, akkor ott nem hiszem, hogy a pasik a hibásak. Mondjuk a szórakozóhelyet én helyedben elfelejteném, ha ismerkedni akarsz. Nem hiszem, hogy nincs valami röplabda, társaskör, tánc ahova be tudnál iratkozni, és folyamatosan emberekkel találkozni.
2022. szept. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem vagy ronda.


Csak rib**ancnak néznek

2022. szept. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Valami kivaltja ezt beloluk, lehet a viselkedesed. A ronda noket megdugni se akarjak. Szoval legalabb ez megvan...
2022. szept. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem alkalmi szexet keres, az ne járjon egyedül szórakozóhelyekre. Ilyen helyekre manapság tényleg csak egyéjszakás kalandot keresők járnak.


Ha valódi kapcsolatot akarsz, tedd föl magad inkább egy társkeresőre. Ott is lesznek alkalmi szexpartnert kereső férfiak, de lesznek hosszú távú kapcsolatot keresők is. Eleve ha csak hétvégi, délelőtti vagy délutáni randevúkra mész el, s azokra is csak legalább 10 nap levelezgetés után, akkor már kiszűrted a szoknyavadász férfiak jelentős hányadát. A legtöbb ilyennek nem lesz türelme a hosszú levelezéshez vagy udvarolgatáshoz.

2022. szept. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
19%
Mert jól nézel ki, de belül üres vagy, ezért csak szexre vagy alkalmas.
2022. szept. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Te milyennek látod magad külsőre? Milyen az alkatod, öltözködésed, arcra milyen vagy?
2022. szept. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
76%
Mindenkit meg akarunk dugni, aki nem egy bányarém és széttenné. Még mindig nem erény az, hogy egy férfi képes beléd helyezni a péniszét. Jó esetben szerelemből tesszük, rosszabb esetben meg hát... így, ahogyan leírod.
2022. szept. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj a szórakozóhellyel, de nem mindegy, hogy milyen.

Ha olyan helyre jársz, ahol szinte semmi lehetőség nincs beszélgetni, akkor az azt jelenti, hogy itt te is csak szexpartnert keresel.

Ha a ruhád túl sokat mutat, akkor azzal megint csak azt kommunikálod, hogy "dugjon meg valaki".


Nem a boltban kell ismerkedni. Menk el kirándulni és biztosan találkozni fogsz emberekkel, akik beszélgetni is akarnak majd veled!

2022. szept. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
Biztos nem vagy ronda, nyugi. Én pl szivesen kinyalnálak bármikor ;) 36F
2022. szept. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!