Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok,nők.Hány éves korotokba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok,nők.Hány éves korotokban vettétek észre, hogy udvarolnak nektek,a férfiak? Inkább a korosabbak, nem pont a ti korosztályotok. Mennyire nyomultak?

Figyelt kérdés
2022. márc. 16. 17:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%

Csak ennyi idős fejjel esett le, hogy "udvarlás" volt, amiket 11 évesen kaptam "férfiaktól"

Igaz, nagyon korán erő típus voltam, legfőképpen testileg, koran lettek cicijeim, de ismertek engem, tudták hány éves vagyok és mégsem undorodtak el maguktól.

Számomra ez rettenetesen ijesztő.

21N

2022. márc. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
12 voltam. Eléggé egyértelműen nyomultak, még nekem is leesett gyerekfejjel. Azt se mondhatom, hogy annyira fejlett lettem volna a koromhoz képest.
2022. márc. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Lachesys ***** válasza:
100%
Én kövér kislány voltam, nekem csak most udvarolnak, hogy lefogytam és jó nő lettem:D
2022. márc. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Sosem udvaroltak, szerencsère.
2022. márc. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
1,2: Ez beteg! 😨🥶 Sorry 😥
2022. márc. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
20 körül...Későn érő voltam. De a 20 után keményen... minden negyven, ötven és hatvanas pasas.... persze voltak-vannak a jelenlegi életkoromnál sokkal fiatalabbak is... minden korosztályból kerül.
2022. márc. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%

Igazából a "majd biztos jönnek az udvarlók" típusú szövegek, meg a "tetszik valamelyik fiú az osztályból?" is arról szólnak, hogy nem kislányként/gyerekként, hanem (potenciális) nőként, valaki partnereként tekint rád, aki mondja. Nem feltétlenül udvarlás, de ettől még nekem, anno a szexualitásról semmit nem tudó és ilyen téren egyáltalán nem érdekelt gyereknek baromi kellemetlen volt, amikor ilyenekkel jöttek idősebb férfi rokonok. Nagyjából mióta az eszemet tudom (szóval kb. óvodás korom óta) emlékszem ilyen dumákra.


Az pedig külön undorító, hogy mennyire beindultak attól, hogy két lány testvérem van, akiknél szintén biztos sorakoznak majd az udvarlók. Minden családi összejövetelen látványosan sajnálták apámat, amiért majd nem győzi elzavarni a háztól a sok fiút. Elhiszem, hogy sok családban nagyjából a "hogy vagytok?"-hoz hasonló, betanult, minden generáció minden családi összejövetelén előkerülő, kötelező szöveg, de tényleg kellemetlen volt. 6-8 éves kislányként tisztán emlékszem, hogy szégyelltem magam, amiért majd valaha jönnek hozzám az "udvarlók", miközben akkoriban nagyjából a barbi babákon és egyéb, a koromnak megfelelő témákon kívül nem nagyon érdekelt semmi. Csak csecsemőként voltam gyerek, onnantól kezdve azonnal potenciális nő lettem, akinek a szexuális életére izgul az egész család.

2022. márc. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

13 voltam, amikor elkezdett nőni a mellem - hirtelen mindenki azt sasolta.


14/15 éves korom óta érdeklődnek irántam komolyabban.

2022. márc. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

13-14 lehettem kb, amikor az alkoholista szomszéd nagymamáék falujából konkrétan szándékosan szájrapuszit nyomott, mivel odafordította az arcom..


Azt hittem lehányom, a qrva anyját a pedofil férgének.. ja, és későn érő voltam. "korosabb férfiből" ez volt az első emlékem.

2022. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

11 voltam, amikor nagynénéméknél aludtam, és az egyik haverjuk a buli hevében, beb.szva odarántott és nyomott egy szájrapuszit. Azért maradt meg élénken, mert hetekig úgy feküdtem le aludni, hogy nekem volt bűntudatom, gusztustalannak éreztem magam.


Az első kocsiból kifütyüléseket, kiordításokat olyan 13 éves korom körül kaptam, 13 voltam akkor is, amikor a boltba besétálva az ott sört vedelő vénembernek "Csókolom"-ot köszöntem, és visszaszólt, hogy "Csak látnám már!". Ugyanennyi idős voltam, amikor a suli folyosóján a kétszer visszabukott srác beszorított a sarokba és taperolt. Szóval általános iskola felsőben kezdték el velem éreztetni, hogy punci van alattam, miközben én még füzetbe írogattam dalszövegeket, meg bunkit építettem paplanból.

2022. márc. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!