Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért nem udvarolnak nekem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem udvarolnak nekem a férfiak mert nem vagyok vonzó?

Figyelt kérdés

Semmi érdeklődés, randi

Már első alkalommal szexet akarnak. De ha ronda vagyok miért akarnak megdugni?!


2022. szept. 11. 22:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
A hormonok miatt a férfiak jobban kívánják a szexet!
2022. szept. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
39%
Magadból indulsz ki. Egy nő sose választ lefele, csak felfele kinézetben. Egy férfi viszont simán lejjebb megy, ha egy ondótartályra van szüksége. A megoldás az lenne, hogy válasz kinézetre szinteden alulról vagy max. a szintedről, de tudom arra egy nő se hajlandó.
2022. szept. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%
Ma nagyot változott a világ, és így az igények is változtak. Nem feltétlen benned van a hiba...
2022. szept. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%
Attól is függ hány éves vagy!
2022. szept. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
97%
Nem gáz, nők között is vannak incelek!
2022. szept. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
26 vagyok
2022. szept. 11. 22:53
 7/29 anonim ***** válasza:
97%

"Már első alkalommal szexet akarnak. "


Nem hiszem, hogy ronda lennél, ha szexet akarnak. Bár biztos van az a szint akinek mindegy, csak puncija legyen de tételezzük fel, hogy a kérdező intelligensebb alakokkal randizott.


Egyébként, ha nincs érdeklődés hogy juttok el a randira? Mármint ez most komoly kérdés. Valamennyit csak beszélgettek előtte és látod, hogy a másik érdeklődik-e felőled. Nem hiszem, hogy csak úgy lett volna randid, hogy megkérdezi egy ismeretlen, hogy szia, eljössz velem egy randira?

2022. szept. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Általában szórakozóhelyen találkozok ezekkel az emberekkel, táncolunk majd felhozzák a szexet.
2022. szept. 11. 23:00
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szórakozóhelyen ne lepődj meg az ilyen jellegű közeledésen, honnan gondolnák, hogy te (úgy tűnik) komoly kapcsolatot keresel? :D
2022. szept. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

"Általában szórakozóhelyen találkozok ezekkel az emberekkel, táncolunk majd felhozzák a szexet"


Ja, hogy úgy.. ez akkor nem randi. Hanem próbálnak találni egy lányt akit meghúzhatnak. Hidd el, hogy ilyennel minden nő szembesül.



Egyébként olyan randid mikor volt amikor nem szórakozóhelyen, hanem valahova kettesben elmentetek egy sráccal úgy, hogy előtte beszéltetek pár napot egymással vagy valami hasonló?

2022. szept. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!