Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnél egy olyan személly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy olyan személlyel akinek nincs meg az egyik végtagja?

Figyelt kérdés
2022. szept. 1. 20:48
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Én a 9-es vagyok.

És én is azt gondolom a munkanélküliség más kérdés, főleg a mai világban.

De épp azért is irtam, hogy fontos lenne hogy a helyzethez mérten tudjunk teljes életet élni.

Nekem van ismerősöm aki a kézfejét vesztette el, és hihetetlen volt hogy egy perc erejéig nem tört meg.

Szinte ugyanúgy él mint előtte.

Nagyon fel nézek rá azóta. 🙂

2022. szept. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
14%
Ha nőről van szó akkor lehetséges hogy talál partnert hiányzó végtaggal. Ha férfiről; na ő rendezkedjen be az egyedülálló életére.
2022. szept. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
58%
Igen
2022. szept. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
62%
Kár volt írnom, azért, hogy le legyek pontozva, és kiderüljön, a munkanélküli sanyarú sorsú emberekről szól a kérdés. Kérdező te még egy kérdést sem tudsz kiírni megbízhatóan, mások becsapása nélkül, akkor nem tudom mit vársz.
2022. szept. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
75%
A kérdésben az amputáltakról kérdezel, most hogy kerülnek ide a munkanélküliek? :D Döntsd már el, hogy mit szeretnél kérdezni.
2022. szept. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
41%
Őszinte leszek. Ha nő akkor határozottan igen, lenne rá esély. Ha férfi akkor ő hátrányból indul a nők szemében hisz gyengeség és a kereset. Nagyon sajnálom, hogy itt tart a világ hogy olyanért szenvedj amiről nem tehetsz. De egy biztos, próbálkozni kell és ha valaki szeretni fog, ő biztos hogy mindennél jobban fog, amire mi egészségesek csak irigykedhetünk nagyon sokan. Én tisztellek titeket pláne aki teljesértékű, vidám életet él. Jaa és ezzel a férfi megkülönböztetéssel nem akartam bunkó lenni, ez csak őszinte vélemény.
2022. szept. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
58%
és ha a hímtagja hiányozna? Egy gyárban azt ugyanúgy bekaphatja a gép, mint az ember kezét lábát, ha veszélyes munkaterületen dolgozik. Nos?
2022. szept. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!