Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mekkora nettó fizetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mekkora nettó fizetés megtudása esetén mennek át aranyásóba?

Figyelt kérdés
2022. aug. 31. 11:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
18%
#7. Az elején még úgy voltam vele, hogy oké, van ilyen. Neki kevés ez a pénz. Minden ember más. De aztán jött az utolsó pár sor és ugy ereztem reagálnom kell. Nem igazan tudom, hogy te mit képzelsz magadról. Mégis mi közöd van hozzá, hogy kinek mennyi az elég és ki szeretne változtatni illetve ki nem? Te jelenleg a férjed f*szával vered a csalánt szóval jó lenne ha nem lenne ekkora arcod arra a nettó 740 re :D.
2022. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%
Néhe elgondolkozom rajta, hogy az itteniek hol kereshetnek párt maguknak. Aztán persze rájövök, hogy simán csak hulladékul néznek ki és igyekeznek ezt a hiányosságot a magas fizetéssel kompenzálni. Ami mint látjuk nem igazán jön össze.
2022. aug. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
47%

Mi teljesen jól megélünk 600ból. Mindenre futja amit szeretnénk, autónk is van, jó minőségű ételeket eszünk kizárólag.

Mondjuk sose voltam aranyásó tipus 😂

2022. aug. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
59%

11

Feltételezem, a házimunka 100%at, a nő latja el, ahogy a gyerekek koruli teendőket is. De gondolom ez már nem számit!... (Nálunk igy van) És ezért csak 4-6 orában tudok dolgozni. Egyebkent bemesz az aldiba, es ha csak a legalapabb dolgokat veszed, az is 30-40 ezer/3-4naponta. Es ebbe csak kaja van!!!!

Brutális, hogy milyen arak vannak! Az en fos 450es fizum, kajára/haztartasra/ruha/cipőre eleg, es annyi!

Es akkor nem beszeltünk arrol, hogy tankolni kell az autokat, mert valamivel el kell menni értük iskolaba, meg el is kell vinni őket. Aztán, hkgy csak az aktualis dolgokat emlitsem: iskolakezdés...hát az ugy 1M volt volt a kicsinek....(Tanszer+laptop+iroasztal/jobbfele ruhák, külön szoba kialakitasa!) Plusz a nagyobbnak is cipők...stb. es nem markás! Pepco/takko/sinsay! Shein! Plusz eladogatom a kinőtteket. Ne szorakozzunk már! 6-800 a minimum...

2022. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
31%

Viccen kívül egyetértek a 6-7. válaszolókkal, nálunk is 2 kicsi gyerek van, férjem nettó 1,5M körül hoz haza (euró-forint árfolyamtól függ, mert ő euróban kapja a pénzét), én is 450-et kapok, szóval ketten együtt elég jelentős havi bevételről beszélhetünk, és bőven nem érzem magunkat olyan hűdemilyen gazdagnak. Egy átlag középosztálybeli életet tudunk élni, ahol nem parázunk annyira a rezsicsökkentés-csökkentés miatt és nem lebeg Damoklész kardjaként a fejünk felett a lehetőség, hogy esetleg idővel hűtőt kell cserélni, de hogy gazdagok sem vagyunk, az is biztos. Minden elismerésem, aki ennek a töredékéből képes megélni, sőt, gyereket nevelni.


Szóval az ilyen 7-800.000 ft-s fizetések, amik bár tudom, hogy nagyon is jónak számítanak kicsiny országunkban, főleg vidéken, szerintem bőven nem ütik meg az aranyásós szintet. Sőt, szerintem úgy igazán nem is fizetésről beszélhetünk, hanem inkább bevételről, jövedelemről, ha az igazán aranyásó színvonalat akarjuk belőni, magyarul nem bérből élő férfiak az aranyásó nők célpontjai, hanem akik befektetésekből, ilyen-olyan passzív jövedelemből, a saját cégük osztalékából meg ilyenekből szerzik a havi betevőre valót.


Amúgy a kérdésre válaszolva: aki nem aranyásó, az akármekkora vagyonról is hall, nem "változik át" hirtelen szipolyozó pénzsóvár boszorkánnyá, aki meg aranyásó, az meg eleve szóba sem áll olyannal, akiről nem tudja már előre, hogy jól ki tudja használni az anyagi forrásait.

2022. aug. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
55%
Ami magyarorszagon top ber, az nyugaton minimalber. Nem magyarorszagon kell az aranyasokat keresni. Azt csak a kisfiuk hiszik, hogy itt ez a helyzet.
2022. aug. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
45%
Mi is kb, mint a 15-ös, kicsit kevesebb bevétellel, de gyerek nincs.Én olyan 550 ezer, férjem 800, de ebből nem lehet még nagylábon élni.Van mondjuk még hitel, kocsi kell. Napi 100km a munkábajárás.Ennyinek kellene lenni a minimumnak mindenkinél.Így is félek, hogy mi lesz pár hóhap múlva.
2022. aug. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!