Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 30 évesen nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 évesen nem volt még barátnőm és a legutóbbi csaj rendőrt hívott rám zaklatás miatt pedig csak kedveskedni akartam akkor hol keressek társat?

Figyelt kérdés

Nem lett semmi az ügyből csak mondták, hogy ne keressem , nem volt amúgy meg semmi zaklatás , csak romantikus akartam lenni , postaládájába dobtam be levelet kétszer meg egyszer személyesen is vártam


Na most ez ráadásul olyan csaj volt akivel hetente többször volt interakciónk bár nem ilyen személyes jellegű, neki munkájából fakadóan


Na most ha társkeresőn nem megy, csak akkor ha más képével vagyok fent, akkor persze nagy sikerrel meg jókat beszélgetek de ha már kiderül, hogy pl. van egy kis pocakja az embernek akkor hiába van csillagos ötös belseje akkor se kell a nőknek már


Személyesen szintén ez van, még romantikus gesztusokat tesz az ember és rendőrt hívnak rá, vicc


Hol kéne keresni akkor a nőket? Nincs már egy normális se ?


2022. aug. 29. 17:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
88%
Kerdező a következő lanynal aki majd tetszik növessz f@szt es szóban szemelyesen hívd el randira ne anonim modon mert ez szerintem is ijesztő masreszt megha tenyleg szerelmnek is ertelmezi a lany azt fogja gondolni kb "ez milyen pasi még ahhoz is gyáva h face to face hívjon randira".
2022. aug. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
20%
Vitya nem való neked nő
2022. aug. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

#17


4-5 az nem 6-7.. , pénteken engedem el a limitet akkor lehet, hogy 8 lehet, hogy 12 ahogy jól esik

2022. aug. 30. 17:42
 24/29 A kérdező kommentje:

#21


Odamentem személyesen is , emiatt volt az atrocitás , amikor meg kaját hozott akkor nem akartam ezzel előhozakodni mert nyilván siet a következő címre és nem lett volna ideje normálisan beszélni róla

2022. aug. 30. 17:43
 25/29 anonim ***** válasza:
88%
Mit muveltel ott szemelyesen hogy feljelentés lett a vége?😂🤣
2022. aug. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

#25


Semmit, virággal meg csokival vártam a lakásánál és mondtam, hogy én dobtam be neki a levelet a pénzzel

2022. aug. 30. 17:58
 27/29 anonim ***** válasza:
89%
SZóval csak úgy random vártad a háza előtt, semmi egyeztetés?
2022. okt. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
73%
Kvázi pénzt adtál neki az ismerkedésért. Nem ez volt a szándékod, de ezt jelenti a dolog mindenkinek, aki emberek közt szocializálódott. Nem csoda, hogy megsértődött.
2022. okt. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező gratulálok ezzel a produkcióddal bekerültél a gyik legendák közé ugyanis a mai napig felemlegetik a sztorit.
2023. márc. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!