Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fenyegetőzik egyre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fenyegetőzik egyre több nő feljelentéssel manapság?

Figyelt kérdés

Egy haverom mesélte, hogy ráírt egy nőre egy társkereső oldalon a srác valóban eléggé túl nyomult kicsit és a csaj beajánlotta neki hogy feljelenti zaklatásért? Komolyan itt tartunk már? Ez egy olyan új fegyver amit bármikor elsüthetnek a nők, ha olyan kedvük van? Nem veszélyes ez egy kicsit?


Ezzel nem arra célzok, hogy akit valódi zaklatás ér az tétlenül tűrje el, csak ezzel kicsit átestek a nők a ló túlsó oldalára szerintem. Más is tapasztalt ilyesmit vagy az ismerősei körében?



2021. jún. 14. 01:08
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

"valóban eléggé túl nyomult kicsit"

Ez alatt mit kell pontosan érteni?

Mármint nem nyelvtanilag gondolom (bár úgy se sok értelme van) hanem mit csinált?

El lett küldve tucatszor a francba, de nem értette meg, hogy hagyni kéne a csajt - ergo zaklatta?


Amúgy meg valóban jobb volt minden régen, akkor bezzeg nem volt rendőrséggel való fenyegetőzés, hanem se szó, se beszéd összeverte az adott palit a lány apja/bátyja/unokatestvére/barátja.

2021. jún. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

"valóban eléggé túl nyomult kicsit"


És ezt szerinted tolerálni kéne?

Szerinted következmények nélkül lehet zaklatni másokat?

2021. jún. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

Ha nem kíváncsi rá a lány, elég lepattintásnak az is, ha letiltja, vagy csak, ha nem reagál vissza azokra, amiket ír.


A feljelentés sokkal bonyolultabb, bizonyíték is kell hozzá és a rendőrök sem ugranak csak úgy random mindenre és mire a rendőrök a végére is járnának egy adott ügynek, azóta már lehet csomó évek repülnének el az ember feje fölött.

2021. jún. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Azt leszámítva, hogy ez kamu (lehet szidni a nőket + régenmindenjobbvót) ezek után ne csodálkozzon senki, a egyszerűen tiltom vagy nem válaszolok többet. Ezért. Mert a végén még én leszek a szemét mert nem hagyom magam zaklatni, mik vannak....
2021. jún. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%

1, A pénzért;

2, Mo. olyan ország, ahol "Ha nekem rossz (az életem), akkor a tied se legyen jobb" szemlélet van.

2021. jún. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%
A feminista propaganda miatt sok nő gyűlöli a férfiakat, és a törvények lehetővé teszik, hogy ezzel az eszközzel ártsanak is a férfiaknak.
2021. jún. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%

Nyilván ilyen helyzetben szerintem inkább csak megijeszteni akarják a másikat. De én úgy gondolom nem probléma ez az új szemléletmód, sőt. Szerintem elképzelni nem tudod, hogy mennyi nő él át (nyilván ettől sokkal komolyabb) zaklatást, de aztán valahogy senki nem tesz feljelentést. Valószínűleg ha tennének is, akkor sem lenne semmi következménye, csak elvesz egy csomó energiát és időt. De attól még jó, hogy kezdenek kiállni magukért a nők, és a férfiaknak is meg kell tudniuk, hogy nem lehet nőket zaklatni kedvükre.


Persze ez az általad írt eset más, itt tényleg csak le kellet volna tiltania a srácot. Gondolom így akarta jelezni, hogy ő ezt már igenis zaklatásnak érzi, vegyen vissza.

2021. jún. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%

Nem új fegyver amit elsüthetnek a nők amikor akarják, mert sajnsos az igazi zaklatókat is, tehát akik mar követik stb nehezen kezeli a rendőrség, azaz kb sehogy.

Nem tudom miert van ez a sok nyomi pasi, akik azt hiszik ez anniy hogy a nő elfingja magat es lecsukjak 10 evre a masikat, de nem így megy. Viszont bunkó dolog zaklatni a masikat, es sajna nem tudni mikor fajul mondjuk a te draga haverod is odaaig hogy koveti, fenyegetozik

leskelodik utana stb. Jó lenne ha rajönnétek hogy nem alanyi jogon jár nektek a nő, és tiszteletben kéne tartani ha nem akar veletek járni.

Meg is fordíthatjuk a kerdest..manapsag hiaba mondjak a pasiknak hogy nem akarnak tole semmit, megse veszi tudomasul, nem veszelyes ez egy kicsit?

Gondolom sokadszor próbalta lekoptatni. De akkor halljuk kedves kerdezo szerinted mit kellene tennie a csajnak?

2021. jún. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%

Miert fenyegetozik?


Pont az olyan majmok miatt, mint a haverod, aki nem erti a nem szot.


Ezzel kb az osszes ferfit minositi es a csaj meg bizalmatlan, felos lesz. Koszi

2021. jún. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!