Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 30 évesen nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 évesen nem volt még barátnőm és a legutóbbi csaj rendőrt hívott rám zaklatás miatt pedig csak kedveskedni akartam akkor hol keressek társat?

Figyelt kérdés

Nem lett semmi az ügyből csak mondták, hogy ne keressem , nem volt amúgy meg semmi zaklatás , csak romantikus akartam lenni , postaládájába dobtam be levelet kétszer meg egyszer személyesen is vártam


Na most ez ráadásul olyan csaj volt akivel hetente többször volt interakciónk bár nem ilyen személyes jellegű, neki munkájából fakadóan


Na most ha társkeresőn nem megy, csak akkor ha más képével vagyok fent, akkor persze nagy sikerrel meg jókat beszélgetek de ha már kiderül, hogy pl. van egy kis pocakja az embernek akkor hiába van csillagos ötös belseje akkor se kell a nőknek már


Személyesen szintén ez van, még romantikus gesztusokat tesz az ember és rendőrt hívnak rá, vicc


Hol kéne keresni akkor a nőket? Nincs már egy normális se ?


2022. aug. 29. 17:40
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
89%
Na idefigyelj 170/102 dagadék. Az emberek nem írnak egy ismeretlen másiknak romantikus leveleket. Pláne nem adnak neki pénzt. Ezzel elíjeszted és meg is alázod. Mintha neki kellene a pénzed. Mintha rád lenne szorulva. Gusztustalan egy felfogásod van az biztos, de hogy lányokat is zaklatsz. Ez nekem teljesen újkeletű dolog. Te féreg.
2022. aug. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
91%
Az hogy ajtóstól rontasz a házba. Romantikus levelet csak olyanoknak küldünk, akivel már kapcsolatban vagyunk. És ha valahol megvártad, akkor számon tartod merre/mikor jár, és belelépsz a privat szférájaba az ő érdeklődése/ beleegyezése nélkül. ez önmagában már nagyon gáz.
2022. aug. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

#11


Hallottam mikor beszélt barátnőjével, hogy alig bírja fizetni az albérletet, tehát rá van szorulva a pénzre én meg csak segíteni akartam

2022. aug. 29. 18:30
 14/29 anonim ***** válasza:
88%
Szóval nem csak zaklatod,de még kémkedsz is utána? Ez nem semmi. Neked kajak kellene egy pszichológús.
2022. aug. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Nem kémkedtem, akkor hallottam mikor hozta nekem az ételt
2022. aug. 29. 18:36
 16/29 anonim ***** válasza:
80%

De várjatok már, akkor futárcsajt zaklató kerdező az Balázs?


Azt hittem, az egy másik pszichopata...


De jó, hogy van update a storyról :)

2022. aug. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
87%

Nem Balázs. Balázs kicsit másabb kontectusban írkál.


A mostani kérdező már hónapok óta itt vergődik és folyton azt sérelmezi, hogy a nők nem fogadják el, hogy ő napi 6-7 (pénteken 10) sört iszik. Valamint azt is várja, hogy őt a nők kiszolgálják. Egy alsóbbrendű fajnak tekinti a nőket. Mint most kiderült valszeg a saját sikertelensége áll bomlott elméje hátterében. Szomorú.

2022. aug. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
85%

Shrek neked tényleg érik a gyakori incel díj!


Minden nap rajtad nevet a fél csapat.

2022. aug. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
73%
Figyelj Shrek! Tudom, mi a baj. Kevés volt a húszas. Ne várd meg többször, csak dobáld szorgosan a húszasokat. Minden nap egyet. Vagy inkább add fel postán. Be fog érni a gyümölcse, hidd el😉
2022. aug. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
80%

Megsem vagy ezek szerint annyira nagy szam, ha 30 eves korodra egy epkezlab parkapcsolatot sem sikerult osszehoznod.

Tovabbi jo menozest a magas, irodai beosztasoddal es a klimas kocsiddal. Lathatoan sokra mesz veluk.

2022. aug. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!