Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 30 évesen nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 évesen nem volt még barátnőm és a legutóbbi csaj rendőrt hívott rám zaklatás miatt pedig csak kedveskedni akartam akkor hol keressek társat?

Figyelt kérdés

Nem lett semmi az ügyből csak mondták, hogy ne keressem , nem volt amúgy meg semmi zaklatás , csak romantikus akartam lenni , postaládájába dobtam be levelet kétszer meg egyszer személyesen is vártam


Na most ez ráadásul olyan csaj volt akivel hetente többször volt interakciónk bár nem ilyen személyes jellegű, neki munkájából fakadóan


Na most ha társkeresőn nem megy, csak akkor ha más képével vagyok fent, akkor persze nagy sikerrel meg jókat beszélgetek de ha már kiderül, hogy pl. van egy kis pocakja az embernek akkor hiába van csillagos ötös belseje akkor se kell a nőknek már


Személyesen szintén ez van, még romantikus gesztusokat tesz az ember és rendőrt hívnak rá, vicc


Hol kéne keresni akkor a nőket? Nincs már egy normális se ?


2022. aug. 29. 17:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Na végre, kiderült, hogy mi történt a pizzáslánnyal.
2022. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%

"Hol kéne keresni akkor a nőket? Nincs már egy normális se ?"


Mármint olyan, aki saját magáról úgy gondolja, hogy neki az a feladata, hogy szüljön, meg szexre rendelkezésre álljon, meg egyáltalán, hogy szolgálja a férfit (azaz téged)?

2022. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%

Semmiképpen sem előre meg nem

Beszélt megjelenéssel, nyomulással.

Ugyanis az zaklatás.


Meg lehetett az oka rá, hogy rendőrt hívott.

2022. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%
De vannak normálisak, csak megijedünk az ilyen para, zaklató arcoktól
2022. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
71%
Nyugodj bele, Shrek, neked az életben nem lesz nőd.
2022. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem lenne egyszerűbb felkeresni egy pszichológust, rendbe tenni magad és úgy próbálkozni?
2022. aug. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
85%
Ez tényleg ijesztő és zaklatás.
2022. aug. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
83%
Na már itt a pocakos. Hiányoztál haver :D. Ma lecsúszik az a 10 sörike vagy majd csak pénteken? :D
2022. aug. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Mi az ijesztő abban ha valaki bedob egy romantikus levelet , ráadásul még pénzt is ad amiben szűkében vagy?
2022. aug. 29. 18:01
 10/29 A kérdező kommentje:

#6


Tizenéves koromban jártam pszichológushoz de nem segített, pár sör sokkal többet ér a lelki békémnek mint egy pszichológus aki csak sallangokat süt el.


Egy pszichológus nem fog belőlem Brad Pittet csinálni már pedig úgy néz ki csak az felel meg a mai nőknek ebben a instagram,facebook, stb általi elkorcsosult világban

2022. aug. 29. 18:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!